Astroloji

8 Nisan’da Dolunay’ın Burçlara Etkisi Nasıl Olacak?

Sevgili Koçlar

koç burcu

Bu dolunay karşıt burcunuz terazide gerçekleşeceği için, etkilenen grubun başında geleceksiniz. Özellikle 7, 8, 9, 10, 11, 12 nisan doğumlu olanlar bu etkiyi daha fazla hissedecekler. İkili ilişkilerinizi, ortaklıklarınızı testten geçiren bir dolunay yaşayacaksınız. İlişkilerinize objektif bir gözle bakacak, mantıklı değerlendirmelerde bulunacaksınız. Maddi gelirlerinizle ile ilgili beklenmeyen bir durumla karşılaşabilirsiniz… Arkadaş ve çevrenizden ana bir masrafınız olabilir. Venüs’ün ikizler burcuna girmesiyle iletişim, reklamcılık, bilişim sektöründe çalışan koçlar oldukça şanslı olacak bu ay. Bekar koçların ise tanıdık ve arkadaş aracılığıyla, internet üzerinden başlayan bir ilişkiye başlayabilir. Bu ilişki sizi bir hayli meşgul edeceğe benziyor. İlişkisi olan koçlar ise bu ay evlenmeyi ciddi ciddi düşünebilir, bu yolda ilerlemeyen ilişkisini bitirme kararı alabilir.

Sevgili Boğalar

boğa burcu

Özellikle 22, 23, 24, 25, 26 Nisan doğumlu olanlarınızın daha fazla hissedeceği bir dolunaya giriş yapıyorsunuz. Kariyer evinizde gerçekleşen Mars/Uranüs karesi ani bir değişikliği önünüze getirebilir. Mevki ve statü değişikliği durumu bakımından olasılık yüksek görünüyor. Her ne olursa olsun maddi olarak destekleneceğiniz bir ay olacak. Çalışan boğalar bu dolunayla, fazladan bir sorumluluk alabilir, hesapta olmayan acil bir 
işle uğraşmak durumunda kalabilir. Eşiniz veya partnerinizin işiyle ilgili gelişen durumlar olabilir. 14, 15, 16, 17, 18 Mayıs doğumlu boğalar ise olumlu anlamda uzaklardan gelen maddi bir destek alabilirler, yurtdışı, eğitim konuları ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirler. Bekar boğalar için ise aşk uzak yollardan, eğitim ortamlarından gelebilir bu ay. 

Sevgili İkizler

ikizler burcu

Venüs’ün ikizler burcuna girmesiyle dikkat çekeceğiniz bir döneme giriş yaptınız. Eğitim ve yurtdışı konuları ile ilgili ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Online bir eğitim almaya karar verebilir, bazılarınız ise online sistem bir işe başlayabilir bu ay. Komisyon, prim, kredi, miras, bir dava sonucunda elinize geçecek tazminat, ikramiye, burs olabilir. Bu konularda maddi olarak şanslı olacaksınız.. Son iki yıldır başkalarından gelen gelirlerde sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz, bu ay dışarıdan gelen bir destekle bir ödemeniz bu şekilde hallolabilir. Aşk ve çocuklar evinizi temsil eden 5.evinizde bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay bazılarınıza bir ilişki getirebileceği gibi, bazılarınızın ise ilişkisini sorgulamasına yol açabilir. Venüs’ün burcunuzda olması, Mars ile üçgen açı yapması sizin avantajlı konumda olduğunuzu gösteriyor. Bazılarınıza ise daha önce tanıştığı veya aranızda uzun mesafelerin olduğu bir kişiyle bir ilişkiye başlama ihtimali görünüyor. 

Sevgili Yengeçler

yengeç burcu

8 Nisan’da aile, yuva, ev konularınızı temsil eden 4.evinizde bir dolunay meydana gelecek.  Yaşadığınız yer ile ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Oturduğunuz evde artık yaşamak istemediğinize karar verebilir, taşınma kararı alabilirsiniz. İş yeriniz ve eviniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Yaşadığınız yer lokasyon olarak size yeterli gelmeyebilir. Önümüzdeki günlerde bu konularla ilgili önünüze bir takım fırsatlar gelebilir. Eşinizden ,ortağınızdan veya başka mercilerden gelen gelirlerinizde gecikme, kayıp ,azalma yaşayabilirsiniz. Ama bu geçici bir etki, tolere edilme olasılığı yüksek görünüyor. Arkadaş ve çevrenizle ile ilgili, borç alma, borç ödeme konuları gündeme gelebilir. Aniden böyle bir taleple size gelen bir tanıdığınız olabilir. Bu ay bazı yengeçlerin gizli ilişki potansiyeli var, dikkat diyorum. Gizli, kimsenin bilmediği bir yerden maddi destek görmeniz de söz konusu. 

Sevgili Aslanlar

aslan burcu

8 Nisan’da yakın akrabalar, kuzenler, kardeşler evinizde bir dolunay gerçekleşecek. Bu konularla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Sizin veya eşinizin akrabaları ile ilgili sağlık konuları gündemde olabilir. Satürn evlilik evinize giriş yaparak, uzun yıllar sürmeyecek ilişkileri ayıklamaya başlayacak. Bundan sonra hayatınıza girecek kişiler ciddi ilişki insanı olacak.Eşiniz veya ortağınız ani beklenmeyen bir maddi sıkıntı yaşasa da, bir kişiden gelen beklenmeyen bir destek imdadına yetişecek. Çalışma hayatınızla ilgili bu ay iş arıyorsanız bulma olasılığınız yüksek görünüyor. Bulduğunuz iş disiplin gerektiren bir iş olmakla beraber, kazancı da iyi olacak. 

Sevgili Başaklar

başak burcu

8 Nisan’da maddi gelirlerinizi temsil eden 2. evinizde bir dolunay meydana gerçekleşecek. Taşınmaz bir mal almaya karar verebilir, kendinizi hesapta olmayan bir masrafa sokabilirsiniz. Ani bir ödeme de önünüze gelebilir. Satürn bir süreliğine aşk ve çocuklar evinizden çıkarak, çalışma hayatı evinize geçti. Bir anda sorumluluklarınız artmış, yapılması gereken işleriniz çoğalmış olabilir. Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Çocuk sahibi olmak isteyen başaklar olumlu bir sürece giriş yaptılar. Bu süreçte tüp bebek veya benzeri kararlar alınabilir. Çocuklarınızla ilgili yaşadığınız sorunlar biz süreliğine rafa kalkabilir. Bekar başaklar ise hayatlarındaki kişilerin evlilik konusunda ne düşündüklerini bu ay öğrenebilir. 

Sevgili Teraziler

terazi burcu

8 Nisan’da sizin burcunuzda bir dolunay gerçekleşecek. 10, 11, 12, 13, 14 Ekim doğumlu teraziler ve bu derecelerde gezegenleri olanlar etkiyi daha fazla hissedecekler. Ev, yuva, aile konularınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir.  Bu konularla ilgili daha önceden alınmış kararlar bir türlü uygulama aşamasına geçmemiş olabilir. Örneğin bir ev almaya hazırlanırken veya taşınma isteğiniz varken, bir şekilde engellenmiş olabilirsiniz. Bu dolunay bu konuları sonuçlandıracak ve kararlı bir şekilde hareket etmenizi sağlayacak. Yaşadığınızın evin konforu ile ilgili bazı çalışmalar yapabilirsiniz. Daha rahat ve konforlu olmasıyla ilgili bir takım alışverişler yapabilir, düzenleme getirebilirsiniz. Aile büyükleri ile ilgili konular gündeme gelebilir. Bir diğer olasılık ise hayatınızdaki kişi ile ilişkinizi bir karara bağlayabilirsiniz. Aşk ve çocuklar evinize giren Satürn bu konularda ciddi ve gerçekçi bir bakış açısına sahip olmanızı sağlayabilir. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınız artabilir. Aşk, çocuklar ve yaratıcılık konuları ile ilgili ani harcamalar gündeme gelebilir. Bekar teraziler aşk konusunda oldukça istekli ama engellenmiş duygusuna sahip olabilirler. Terazi burcunun ilk 10 gününde doğanlar flörtüyle veya sevgili adayı ile yoğun bir iletişim trafiği yaşayabilir. 

Sevgili Akrepler

akrep burcu

8 Nisan’da 12.evinizde bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunayda sizden saklanan bir sırrı öğrenebilirsiniz. Özellikle iş hayatı olan akrepler, çalışma ortamında, iş arkadaşları ile yaşayacakları yüzleşmelerle karşılaşabilirler. Aile bireylerinizle ilgili gelişmeler olabilir. Evliyseniz veya ayrı yaşıyorsanız bir şekilde aynı yerde yaşama kararı alabilir, bir süreliğine büyüklerinize evinizde bakma kararı alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde partneriniz veya eşiniz isyankâr ve agresif tavırlar içinde olabilir. Aynı evi paylaşıyorsanız, bir süreliğine ayrı kalmayı tercih edebilirsiniz. Başkalarından gelen gelirler konusunda oldukça şanslı olacaksınız. Aile bireylerine, yakın çevrenizden destek görmek çok büyük olasılık. Bekar akreplere gelirsek, çevreleri tarafından önerilen birisiyle iletişim kurmaya başlayabilirler. Haber beklediğiniz bir kişi varsa bu haber gelebilir. 

Sevgili Yaylar

yay burcu

8 Nisan’da gerçekleşecek dolunay arkadaşlar, dilekler ve umutlar evinizi temsil eden 11.evinizde yer alacak. Bunun anlamı bir arkadaşlığınızı masaya yaptırabilir, arkadaşlarınızla ilgili bazı gerçekleri öğrenebilirsiniz. Uzun zamandır gerçekleşmesini istediğiniz bir dileğiniz varsa bu dolunayda bunun mümkün olup olmadığı ile ilgili bir sonuç yaşayacaksınız. Umarım bu dileğiniz, isteğiniz ne ise en kısa zamanda kavuşursunuz. Evli bir yay iseniz eşinizle iletişiminiz oldukça iyi görünüyor. İş hayatınızla ilgili bir gelişme olabilir, iş yerinden bir kişinin aniden işten ayrılma kararı aldığını öğrenebilirsiniz. Maddi gelirler evinizde ise oldukça güçlü bir Jüpiter/Pluto kavuşumu gerçekleşti. Gelirinizi çoğaltacak bir gelişme olabilir. Maaşınızı veya beklediğiniz ödemeyi alamadıysanız bu süreçte bu para hesabınıza yatabilir. Bekar yaylar ise arkadaşları arasından birisiyle bir yakınlaşma yaşayabilir veya arkadaş aracılığı ile birisiyle tanışabilir. 

Sevgili Oğlaklar

oğlak burcu

8 Nisan’da başarı ve kariyer evinizi temsil eden 10.evinizde bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay sizi kariyer anlamında yukarıya çıkartırken, başkalarının sorumluluğunu üstlenmenizi sağlayabilir. İş hayatınızda bir kaç kişinin yapması gereken işi siz bir başınıza yapmaya başlamış olabilirsiniz. Ama siz yılmaz bir çalışan olduğunuz için bunun üstesinden de çok rahat bir şekilde geleceksiniz. Sorumluluklarınızın fazlalaşmasıyla, maddi gelirlerinizde de bir artış olması büyük olasılık görünüyor. Emeklerinizin karşılığını bir şekilde alacaksınız. Aile büyükleriniz ile ilgili de bazı durumları üstlenebilir, ufak tefek sorunlarıyla uğraşabilirsiniz.  Bu yılın sizin için yorucu bir yıl olduğu gerçek ama şunu bilin ki en avantajlı olan da siz olacaksınız. Aşk ve çocuklarla ilgili masraflar, ani ödemeler gündeme gelebilir. 

Sevgili Kovalar

kova burcu

8 Nisan’da uluslararası ilişkiler, yüksek öğrenim, medya, reklam, iletişim konularını temsil eden 9.evinizde bir dolunay gerçekleşecek. Daha önceden planlanan bir seyahatiniz veya bu konularla İlgili herhangi bir planınız varsa bu dolunayda iptal ve erteleme işleriyle uğraşıyor olabilirsiniz. Bir süreliğine burcunuza giriş yapmış Satürn ve Mars sizi hayata karşı oldukça gerçekçi bir bakış açısına sahip ve kararlı biri yapmış olabilir. Temmuz ayına kadar bu kararlı ve disiplinli tutumunuz devam edecek. Hayatınızın birçok yerinde yenileme yapacak, gereksiz fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız. Bekar kovalar bu ay içinde bir ilişkiye başlayabilir. Bu ilişki geçici değil, oldukça uzun süreli ve ciddi bir ilişki olacağa benziyor. Ev, yuva, aile konularına ani gelişmeler yaşanabilir, bu gelişme her ne ise olayın ve çözümün kahramanı siz olacaksınız. Maddi olarak önceden ödenmesi  planlanan bir ödeme hesabınıza yatırılabilir. 

Sevgili Balıklar 

balık burcu

8 Nisan’da başkalarından gelen gelirler evinizi temsil eden 8.evinizde bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay bir kurumdan veya bir şahıstan beklediğiniz bir ödemeniz varsa elinize geçmesiniz sağlayabilir. Bu ödeme her ne ise bu konuyla ilgili bir sonuçlanma yaşayacaksınız. Miktar olarak beklediğinizden düşük olabilir. Buna rağmen şartlara göre bu ödemenin yapılması İçinizi rahatlatacak. Aile, ev, yuva konuları ile ilgili gelişmeler olabilir. Evinize birtakım eşyalar alma planını yapıyor olabilirsiniz. Arkadaşlar dilekler, umutlarınız evinizde gerçekleşen bir Jüpiter/Pluto kavuşumu size ihtiyacınız olan bir konuda destek sağlayabilir. Bir arkadaşınız aracılığı ile bir işe başlayabilir, iş teklifi alabilirsiniz. Yine bir isteğiniz arkadaşınız ve çevreniz aracılığı ile karşılanabilir. Evliyseniz eşiniz veya ortağınız ile ilgili olumlu bir gelişme yaşanabilir. Yakın akrabalarınız ve çevrenizle ile ilgili ani gelişmeler olabilir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı