Astroloji

Bugün Bir Takım Pürüzler Çıkabilir


Bugün etkiler oldukça yoğun. 5 Temmuz ay tutulmasına da az kaldı.Tutulmanın etkilerini detaylıca başka bir yazımda paylaşacağım.
Bugüne gelirsek bir takım konular sonuçlanacak gibi olurken, bir takım pürüzler çıkabilir. Özellikle maddi konularda pürüzlerle uğraşıyor olabiliriz. Gelmesini garanti gördüğümüz yerlerden ödemelerimizde sıkıntı yaşıyor olabiliriz.
Gün boyunca ay akrep burcunda olacak.Bu konum konuları iyice irdeleme isteği, dedektiflik yapma durumlarına sebep olabilir.
17:20’de ay/güneş üçgeni bir çok yönden toparlayıcı olabilir. Denge etkisi vereceğinden sorunları çözmemize yardımcı olabilir.
18:39’da ise ay/Merkür uyumlu açısı ile beklediğimiz haberler gelebilir, sürüncemede kalan konulara açıklık gelebilir.Özellikle aile, emlak, yuva konuları ile ilgili durumlarda hareketlilik olabilir.
Jüpiter/Plüton kavuşumu da bugün gerçekleşeceğinden, finans konuları , kredi durumları, maddi göstergelerle ilgili gelişmeler 5 Temmuz ay tutulmasına kadar gerçekleşebilir.
Yeni ödeme şekilleri , yeni kredi kuralları ve başvuru şartları konularında haberler yayınlanabilir.
Uzun zamandır maddi konulardan,aile durumlarından bahsediyorum, Venüs ikizlerden çıkıp duygusal,romantik Yengeç burcuna girince aşktan da bahsedeceğim🥰🥰
Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 🧚🏼

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı