Astroloji

Bugün Çalışmalarınıza Odaklanmalısınız

Ay tüm gün boyunca boğa burcunda ve oldukça olumlu açılar yapıyor olacak. Dünden beri iştahımız açık olabilir,sıklıkla bir şeyler yeme ihtiyacı duyuyor olabiliriz.
Ayın, Neptün, güneş, Jüpiter ve Pluto ile yapacağı olumlu açılar yapacağımız işleri desteklese de akşam 22:12’de gerçekleşecek Güneş /Pluto karesi, özellikle otorite figürlerinin burnundan kıl aldırmayan bir tarzda olabileceğini söylüyor. Bu etki Salı gününe kadar süreceği için,restleşmelerden,inatçı tutumlardan kaçınmalıyız.
Eğer imkanımız varsa bugünlerde,kendimizi çok fazla ifade etmeye çalışmayalım, izole bir şekilde çalışmalarımıza odaklanalım.
Otorite figürleri, aile büyükleri ,ikili ilişkilerde ortam gergin olabilir ,biz onlara karşı dolmuş hissediyor olabiliriz,hatta geçmişte yaşattıkları haksızlıklar, olumsuz duygular aklımızdan çıkmıyor olabilir.
Bu duygularımızın sorumlusu bu açılar,o yüzden geçici olduğunu unutmayın ve pişman olacağınız diyaloglara girmeyin. Eğer olayların üstüne gitmezsek,üstümüze düşeni düzgün bir şekilde yaparsak çok fazla da etkilenmeyiz. Bu yazdığım etkiler Pazartesi günü gerçekleşecek yeniaya kadar sürecek. Yengeç,oğlak,koç,terazi burçları ve yükselen burçları bu burçtan olanlar etkileri daha fazla hissedebilirler.
Günün olumlu açılarından yararlanmak istersek, lezzetli güzel tarifler yaparak, dışarıda yemek yiyerek,bir şeyler içerek değerlendirebiliriz.
Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı