Astroloji

Bugün İlişkilerde Soğukluk Yaşanabilir

08:22’de balık burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Başak ve balık burcunun ilk on gününde doğanlar bu etkiyi hissedebilirler. Sabah saatleri yeni bir şeylere başlamak için uygun görünüyor. 15:18’de Venüs/satürn karşıtlığı gerçekleşerek sevilmeme hissi verebilir. Ailemiz ,arkadaşlarımız,
Sevgilimiz, eşimiz tarafından sevilmediğimizi düşünebilir, ilişkilerde soğukluk yaşayabiliriz.Bu açı özellikle doğum haritalarında kendini sevilmeye layık görmemeye yol açar. Biz de bu açıyı haritamızda olmasa bile bir kaç günlüğüne deneyimliyeceğiz. Kimimiz ailesinden, sevdiklerinden maddi destek isteyebilir ve hayır cevabını aldığında sevilmediğini düşünebilir. Yani bu aralar yaşadığımız bir çok şey bizlere sevilmediğimizi hissettiriyor olabilir. Bu geçici bir etki ama burda durup şunu düşünmek lazım “Ben gerçekten kendimi seviyormuyum?” “Ben kendimi sevmiyorsam başkası beni nasıl sevsin?” İşte odaklanmamız ve kontrol etmemiz yer burası. Dışarıdan bize hissettirilen her şey aslında bizim içimizde kendimizle olan kavgamızdan geliyor. Önce kendinizi gerçekten sevin bakalım,dışarıdan gelen bu hissiyatlar sizi etkileyecek mi?
“Sen kendini sevemiyorsan başka kim o zahmete girer ki “demiş Osho , güzel de söylemiş. Kendinizi sevmenizi sağlayacak şeylerle uğraşın bu aralar. Birilerine yardım edin, yaptığınız işi dört dörtlük yapın, kendinizi şımartın, değerlerinizden ödün vermeyin. Kendinize olan saygınızı zedeleyecek her şeye karşı çıkın. Eğer kendinizi gerçekten seversiniz,gerçekten sevildiğinizi de sonuna kadar hissedersiniz.Güzel bir dolunay olması dileği ile.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı