Astroloji

Bugün Sakinliğinizi Korumalısınız

Ay koç burcunda hareketine devam ederken, gece boyunca yapacağı kare açılar, uyku düzenimizi bozabilir, uyanmamıza sebep olarak, bir şeyleri kafamıza takmamıza sebep olabilir. Dolunay zamanları bilinçaltımız çok yoğun olur, bu nedenle uyurken bile gördüğümüz rüyalardan yorulabiliriz.
Sabah 08:47’de ay/satürn ile kare açı yaparak 18:12’ye kadar boşlukta kalacak. Sabah biraz keyifsiz güne başlasak da 18:12’den sonra enerjimiz daha iyi olacak.18:12’ye kadar bizi şaşırtan, beklenmeyen haberler duyabiliriz Bugün sakin olmamız gereken bir gün, iş veya özel hayatımızda işler bizim istediğimiz gibi ilerlemese de bu durumun geçici olduğunu unutmamalıyız. Ay 18:12’ye kadar boşluk etkisinde olacağından önemli, görüşmelerinizi, işlerinizi bu saat sonrasına bırakmak daha iyi olabilir.
18:12’de ay sakin bir burç olan boğa burcuna geçecek, huzurumuzu yerine getirecek.20:14’de ay/venüs açısı gerçekleşerek, güzel sofralar kurarak veya güzel bir yerde yemek yiyerek keyifli zaman geçirmemize sebep olabilir. Ay boğadayken, yemek yemek önem kazanır, öyle geçiştirmek istenmez.😉

Güzel bir gün olması dileğiyle 🍀

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı