Astroloji

Çalışmalarınızın Karşılığını Alacaksınız

Sabah saatlerinde ay/Neptün karşıtlığı uyuşuk bir enerji vereceği için erken kalkacaklar dikkatli olsunlar, saati kurduklarından emin olsunlar.
Yks sınavına girecek tüm gençlerimize başarılar diliyorum.
Gün boyunca ay Başak burcunda olacak,sınava giren arkadaşlar sorularda detaylara mutlaka dikkat etsinler. Başak detaycı,dikkatli bir burçtur,bu yüzden bu özellikleri gösteren avantajlı olur
Diğer yandan 13:00 ile 15:00 arası açılar oldukça pozitif, otorite ile ilişkileri destekliyor.Bazılarımız çalışmalarının karşılığını alabilir, takdir edilebilir. Evde olanlar gün boyu temizlik, dolap, çekmece işleriyle uğraşabilirler. Dosyalama, rapor yazma işleri için de oldukça destekleyici etkiler var.
Akşama doğru ise enerjiler biraz gerginleşebilir, 23:02’de ay/Mars karşıtlığı sulardan gelecek tehlikelere, kazalara, zehirlenmelere karşı dikkatli olmamızı söylüyor.
Güneş tutulmasının etkileri hala sürdüğü için doğa olayları devam ediyor tüm dünyada, bizim ülkemizde de olduğu gibi. 5 Temmuz’da ay tutulması toprak Burcu oğlakta olacağı için etkiler devam edecek.
Güzel bir geçirmeniz dileğiyle

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı