Astroloji

Düşüncelerinizin Gücüne İnanın!

Ay balık burcunda hareketine devam ederken adeta sakin ve huzurlu bir gün geçirmemiz için bize yardım ediyor. 13:32’de Neptün’le kavuşum yapacak ay dua ve meditasyon için çok güzel etkiler barındırıyor.

Ay/Neptün açıları genel olarak hareket etme isteğimizi azaltır, olduğumuz yerde kalma isteği verir. Yani tembellik yapmak için çok ideal bir gün😉Ama zihnimiz için aynı şey geçerli değil.

Sabaha karşı gerçekleşecek Merkür/mars olumlu açısı zihnimizi açacak, düşünme yetimizi oldukça hızlandıracak bir açı. Bu anlamda kafa yormamız gereken işleriniz varsa, özellikle sabah saatlerini değerlendirin. Akşam saatleri de otorite figürleri, aile büyükleri ile ilgili oldukça olumlu, destekleyeci bir açı mevcut.

Akşamüstü ise Güneş sakin, huzurlu, bereketli Boğa’ya geçiyor. Tüm boğaların doğumgünü şimdiden kutlu olsun. Boğa benim en sevdiğim burçlardan birisidir. Gurme halleri, kaliteden ödün vermeyen stilleri, sakin bir şekilde dinleyebilme kapasiteleri en sevdiğim özellikleridir.

Yarın ise ay Koç burcuna geçerek enerjimizi oldukça yükseltecek. Umarım bu etki sabah erkenden soluğu sokakta almamıza sebep olmaz🤭🤭

Güzel bir karantina günü geçirmeniz dileğiyle 🧚🏼

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı