Astroloji

Eski Tanıdıklarla İletişime Geçebilirsiniz

İkizler burcunun iki derecesinde bir yeni ay gerçekleşiyor. Normalde yeni aylar yeni girişimler için en ideal zamanlardır ama bu seferki yeni ay retro etkilere çok maruz kalacağı için daha çok geçmişten gelen konular, kapanmamış meselelerle meşgul edebilir. Eski tanıdıklardan, sevgililerden, arkadaşlardan haberler gelebilir, tekrar iletişime geçilebilir.

Bu aralar yoğun bir sis perdesi altında olduğumuzu düşünebilir, her anlamda değişiklik yapmak istesek de elimiz kolumuz bağlı hissedebiliriz. Güvendiğimiz dağlara kar yağabilir, kendimizden başka dostumuz olmadığını düşünebiliriz.

Çok büyük değişiklik arzusu duyabilir, yaşadığımız evi, hayatımızdaki kişileri, işimizi, hatta yaşadığımız şehri bile değiştirmek isteyebiliriz.
Bu yeniay istediğiniz değişimlerin planlarını yapmak için sizi motive edecek. Her ayrıntıyı dikkatlice hesaplamanız, planlamayı doğru şekilde yapmanız için şartlar sizi zorlayacak. ”Evet bu çevre artık sana hitap etmiyor”, ”Bu evde yaşamak sana huzur vermiyor”, ”Bu kişiyle hayatını paylaşmak seni mutlu etmiyor”, ”Bu işi yapmayı sevmiyorum “ gibi cümleleri içinizden iyice teyit edebilir, değişiklikler için planlara başlayabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir konu da yalan söylemekten ve bu tarz konuşmaların, dedikoduların içinde olmaktan kaçınmanız gerektiği. Siz başkasının yalanını açığa çıkarın, ama kimse sizi öyle bir duruma düşürmesin, doğru olmaktan şaşmayın.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı