Astroloji

Finansal Konular Gündeminizi Meşgul Edebilir

Bugün haftaya ay boğa burcunda başlıyoruz. Boğa astrolojide finans konularını, maddi gelirleri, temsil eder. Bu nedenle bugün ve yarın bu konular gündemimizi fazlasıyla meşgul edebilir. Sabah saatleri ay/Venüs uyumlu açısı emlak konularını önümüze getirebilir.
15:52’de ise Merkür/Uranüs karesi gerçekleşerek geçen haftaki dolunayı tetikleyecek. Geçen hafta ne yaşadıysak aynı konularla ilgili gelişmeler olabilir. Elektronik ,teknolojik aletlerle sorunlar yaşanabilir. Mesela ben yarın babama yeni televizyon alacağım, çünkü televizyonu bir anda bozuldu geçen hafta🤷🏻‍♀️(kendisi de kova Burcu )Yani dolunayın getirdiği arıza, bir gider yaratmış olabilir, yarın bu konuyla ilgili uğraşabilirsiniz.
Önemli haberler gelebilir, aklımızda olmayan bir masrafla karşılaşabiliriz.
Önemli bir şey almaya karar vermiş ,harekete geçmeyi düşünürken, evdeki hesap çarşıya uymayabilir.Hesaplarınızda yanılabilirsiniz. Bugün çok önemli kararlar vermek için çok elverişli bir gün değil, gün boyunca gelişmeleri, ayrıntısına kadar takip edin ve öyle bir sonuca varın.
Piyasalarda dalgalanmanın bu hafta da devam edeceğini düşünüyorum.
İkili ilişkilerde de konuşmalarımıza dikkat etmemiz gereken günlerdeyiz, ağzımızdan olmayacak sözler kaçırabiliriz, sonradan telafisi kolay olmayabilir, aklınızda bulundurun😉
Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı