Astroloji

Finansal Konularda Dalgalanmalar Olabilir

Ay bugün boğa burcunda ve sabah 07:56’da İletişim gezegeni Merkür ile olumlu açı yapacak. Önemli görüşmeler ,önemli imzalar sabah saatlerinde gerçekleşirse daha olumlu olabilir.
10:58’de güneş /Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Finansal konularda dalgalanmalar yaşanabilir.Abartılı harcamalardan uzak durmamızı gösteren, tasarruflu olmamızı gerektirecek gelişmeler yaşanabilir.
2020’nin en önemli oğlak temalarından birisi de tüketimimize çeki düzen verip, daha minimal bir yaşam tarzına geçme ihtiyacımız.Hala ihtiyacından fazla tüketenlerimiz varsa, bu kare açılar onları son kez uyarıyor olabilir. Şu an her şey eskisi gibi görünse de hiç de öyle olmadığını önümüzdeki aylardaki gelişmelerden göreceğiz. Bu nedenle tasarruf edenler, minimal yaşam tarzını benimseyenler önümüzdeki dönemde daha rahat edecekler. İhtiyacımızdan fazla tüketmek, israf etmek her zaman negatif karmadır, alma verme dengemizi bozar,bunu unutmayalım.
Bir diğer açı da Koç burcunda gerçekleşecek Mars/kiron açısı. Bu açı yaralanmaları, incinmeleri temsil eder.Özellikle baş bölgemiz, baş ağrılarımız konularında dikkatli olmalıyız.
Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı