Astroloji

Gerçekler Bir Bir Ortaya Çıkacak

Bugün, pazartesi gerçekleşecek ve etkisi bir kaç gün sürecek Venüs/Neptün karesinin etkilerini hissetmeye başlayacağız. İkizler/balık aksında gerçekleşecek bu kare, hayatımızdaki bazı şeylerin sandığımız, düşündüğümüz gibi olmadığını bize gösterebilir. Hayatımızdaki kişi, yakın bir arkadaşımız, sevdiğimiz bir akrabamız tarafından hayal kırıklığına uğrayabilir, beklentilerimizin karşılanmadığını düşünebiliriz.

Hayalperest ve çevremizdeki insanları idealize eden bir kişiliğe sahipsek bu süreç bize gerçekçi olmayı öğretecek. Bundan sonra gerçekleri görerek, ayaklarımızı sağlam basarak karar almamızı sağlayacak. Özellikle haritalarında balık, yay, ikizler, başak etkisi taşıyanlar bu etkiyi daha fazla hissedebilirler.

Geri gitmeye hazırlanan Venüs’ün bu karesini 29 Mayıs ve 27 Temmuz’da tekrar yaşayacağız. ”Süpür halının altında kalsın” durumu pek mümkün olmayacak, kalbimiz ve zihnimiz aynı yerde buluşacak. Bu açının olumlu etkileri merhamet duygusunun yükselmesi, sezgilerin kuvvetlenmesi, Yaradanla bir olma hissi, dünyevi materyallerden vazgeçmedir. Daha çok ibadete yönelme görülebilir. Bu süreçte yapılan yatırımlarda da istenilen sonuç kısa zamanda alınamayabilir.

Güzel bir karantina günü geçirmeniz dileğiyle…

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı