Astroloji

Güne Melankolik Bir Etki Hakim Olabilir

Öğlen 12:32’ye kadar boşlukta olacak ay, bu saatten sonra balık burcuna geçecek. Önemli işlerinizi, görüşmelerinizi 12:32 sonrasına bırakmanız faydalı olur. Önümüzdeki bir kaç gün bizi melankolik etkiye sokacak etkiler devreye girecek. Hayal kırıklıklarını tekrar tekrar yaşamamız, yönsüzlük hissi, kararsızlık, gitmeyle kalma arasında yaşanan kafa karışıklığı bir kaç güne damga vuracak.

Bir şeyi tekrar tekrar yaşıyorsak, orda kendimizle ilgili değiştirmemiz gereken bir şey mutlaka vardır. Kendimizdeki hangi içsel duygumuz bu olanlara neden oluyor, kendimizle ilgili kabul edemediğimiz ve yüzleşemediğimiz hangi konulardan dolayı tekrar tekrar aynı şeyleri yaşıyoruz. Bu bir kaç gün aynı hayal kırıklıkları yaşanabilir ve artık kendimizle hesaplaşma zamanının geldiğini düşünebiliriz. Başımıza gelen benzer olayların mutlaka bizim içsel dünyamızla ilgili olduğunu idrak etmeli, içimize dönmeli ve kendimizle ilgili geliştirdiğimiz sağlıksız düşüncelerden bir şekilde kurtulmalı, yaşadığımız döngülerden çıkmalıyız ki, hayat bize çok farklı deneyimler yaşatmaya başlasın.
Önümüzdeki bir kaç gün denizlerle ve sularla ilgili önemli gelişmeler, kazalar olabilir.Evlerimizde suyla ilgili ufak kazalar da yaşamamız mümkün.
Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı