Astroloji

Güne Pozitif Başlayacaksınız

Biraz sıkıntılı bir günün ardından yeni bir güne ay balık burcunda başlıyoruz. Sabah 10:59’a kadar güzel açılar yapacak ay, bu saatten sonra boşluğa girecek. Sabah keyfimiz yerinde olabilir, güne pozitif başlayabiliriz.
16:36‘ya kadar boşlukta olacak ay, Koç burcuna giriş yaparak iki gündür yaşadığımız uyuşuk, tembel ruh halinden bizi çıkartarak, enerjimizi yerine getirecek. 10:59 ile 16:36 arası boşlukta olacak ay, yeni işlerle değil, önceden başlanmış ama bitirilmemiş işlerle uğraşmamız gerektiğini söylüyor.
20:29’daki ay/Satürn açısı ise konsantremizi oldukça yükselten bir açı olacak.

Günün en güzel açısı ise yılda iki kez gerçekleşen güneş/Jüpiter üçgeni olacak. Oğlak ve boğa aksında gerçekleşecek bu açı, toprak ve su grubundan etki alanlara (oğlak, boğa, başak, balık, yengeç, akrep) şanslı gelişmeler getirebilir bir kaç gün boyunca.

Özellikle finans ve ekonomi alanında olumlu gelişmeler olabilir bir kaç gün.
Maddi konularla ilgili olumlu haberler alabilir, ummadığınız kişilerden iş teklifi alabilir, çalışıyor iseniz bir anda terfi haberi alabilirsiniz. Kısacası en azından bir kaç gün hayata biraz daha iyimser bir gözle bakacağız ve umut dolu olacağız. Her şey önce inanmakla başlar.
Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı