Astroloji

İç Dünyamıza Dönme Vakti

Venüs 13 Mayıs-25 Haziran arası ikizler burcunda geri harekette olacak.

Özellikle değişken burçlar İkizler, Yay, Balık, Başak etkileri taşıyanlar bu retrodan biraz daha fazla etkilenebilir. İlişkiler gözden geçirilerek, iç gözlem yaparak, yanlışlarımızı düzeltebiliriz. İkili ilişkilerde taraflardan biri retro boyunca kendini geriye çekebilir, geçici olarak ilişkiden uzaklaşabilir.

Venüs retrolarında aşk, sevgi duyguları çoşkusunu kaybeder. Normalde bizi duygulandıran bir şarkıyı duyduğumuzda hiç bir şey hissetmeyebilir, duyarsız kalabiliriz. Bu zaman diliminde evlenmek, nikahlanmak önerilmez. Geçmişte kalan kişilerden haberler gelebilir, doğru bir sonuca varmak için retronun geçmesini beklemek doğru olur.

Estetik operasyonlar, radikal değişiklikler kesinlikle tavsiye edilmez. Botoks gibi basit bir işlem bile yaptırsanız, sonucunu beğenmeyebilirsiniz.

Lüks ve pahaları ürünlerin bu süreçte alınmaması iyi olur. Yeni saç modelleri, yeni renkleri denemek istenilen sonucu vermeyebilir.

Venüs hayatın zevkini, aşkını temsil eden gezegendir. İkizler zaten sorgulayıcı, meraklı, değişken bir burç olduğu için Venüs bu konumda rahat etmez, bir de üstüne retro olunca, duygusallığı alıp götürebilir. “Bana noldu böyle” diye düşünebilirsiniz. Kendi içimize dönmek, eksilerimizi, artılarımızı gözden geçirmek, kendimizi yenilemek için çok verimli zamanlardır. Venüs gerilemesi bitikten sonra var olan ilişkiniz eskisinden çok daha sağlam olabilir.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 💕

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı