Astroloji

Kendine Özen Göstereceğin Bir Gün

00:41’de Merkür güneşin kalbine yerleşerek, niyet etmek, bir şeyleri zihnimizde canlandırmak, geleceğe dair planlar yapmak için oldukça güzel saatler olacak.

Ay gün boyunca terazi burcunda hareket ederken, ikili ilişkilerde barışçıl, uzlaşmacı bir iletişim tarzı benimsememizi sağlayabilir. 19:23’de ayın İkizler burcundaki Venüs ile yapacağı üçgen açı aşk ve ilişki konuları ile ilgili mesajlar, haberler getirebilir. Güzellik ve estetik duygularımız artacağı için, alışveriş yapmak isteyebilir, online mağazalarda bakınabilir, kuaförümüzden randevu almak isteyebiliriz 11 Mayıs sonrası için😉

Bugün kendinizi iyi hissetmek için çok sevdiğiniz bir giysinizi giyebilir, makyaj yapabilir, saçınıza özen gösterebilirsiniz. Akşam saatleri Hıdrellez ritüelini yapacaksanız, kendinizi beğendiğiniz şekilde yapmak etkiyi yükseltebilir. Çünkü güzel, bakımlı olduğumuz zaman daha iyi hissederiz ve bu bizim enerjimizi yükselterek kendimize olan bakışımızı pozitif olarak etkiler. Siyah renk tercihiniz olmamalı bugün, kırmızı, pembe, yeşil, mor tercih edebilirsiniz.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 🧚🏼

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı