Astroloji

Kendinizi İyi Hissetmek İsteyebilirsiniz

Ay tüm gün Aslan burcunda ,hazır güneş de Aslan burcuna geçmeye hazırlanıyor.
Ay aslanda kuaföre,berbere gitme ,güzelleşme isteği getirebilir ki fırsatınız varsa gidin tabiki. Önce siz kendinizi iyi hissedin ki,o his güzel bir enerji olarak etrafınıza yayılsın.
Dünkü yazdığım gergin etkiler bugün için de devam etmekte,o nedenle ikili ilişkilerde dikkatli olmaya devam edelim,özellikle bizden büyüklerle ve üstlerimizle ilgili konularda.
Akşamüstü ay/Uranüs karesi gerçekleşeceği için bazılarımız için beklenmeyeni bekle dedirtecek durumlar yaşanabilir,planlar değişebilir,son dakika değişiklikleri gerçekleşebilir.
18:51’de Merkür/kiron karesi yaralamadan konuşma konusunda bizi uyarıyor,özellikle şu geçmiş konuları bırakalım artık ve önümüze bakalım.Yaralı olabiliriz,ama yarayı kaşımanın bir faydası olmadığını artık anlamış olmamız lazım,kendimizi yeterince ifade ettiysek,hala anlaşılamadığımızı düşünüyorsak bundan sonrası için yaşananlara takılıp,daha fazla zaman kaybetmeden önümüze bakmamız gerekiyor
Akşam 22:23’de ise ay/mars üçgeni gerçekleşerek gayretimizi,hevesimizi yerine getirecek ve pasif olan enerjimizi pozitife çevirecek.Hayata karşı daha cesur ve atılgan olmayı arzu edeceğiz.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı