Astroloji

Korona Ne Zaman Bitecek? Astro Berrak’tan Şok Tahmin!

Herkese merhaba!
Bundan sonra  sizlerle bu platformda astroloji ile ilgili görüşlerimi ve öngörülerimi paylaşacağım.

Bir çok astroloğun öngördüğü gibi 2020 büyük yıkımların ve dönüşümün yaşanacağı bir yıl olacaktı. Bu dönüşümün dünyanın ekonomik sistemi ile ilgili olacağı hep  öngörülüyordu. Hepimizin bildiği gibi dünyanın artık kapitalizmi kaldıramayacağı bir çok ekonomist tarafından söyleniyordu. Bir şekilde dünya yeni bir sisteme evrilecekti. Bunu küçücük bir virüsün yapacağını kim düşünebilirdi? Şu an tam farkında olmayabiliriz ama bu iş bittiğinde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Astrolojik olarak olayı değerlendirirsek, oğlak burcundaki gezegen dizilimi oldukça yoğundu bu sene. Satürn, Pluto gibi iki düzen yıkıcı gezegen zaten oğlak burcunda yer alıyordu. Oğlak oniki burcun içersinde en ciddi, en tutumlu, en disiplinli, iradesi güçlü, eğlenmekten ziyade çalışmaya odaklı burçtur. Eğlenceyi, mutluluğu, bolluğu ve bereketi temsil eden gezegen Jüpiter de bu sene güçsüz olduğu, bu özelliklerini karşılayamayacağı Oğlak burcuna geçti. Jüpiter, bu iki kötücül gezegenle de kavuşum yapınca ortada ne eğlence, ne keyif bıraktı. Tüm keyif aldığımız yerler kapandı. Güzel bir yemek yemek için bile bir lokantaya gidemez olduk. Paramızı oğlak burcunun istediği gibi çok tutumlu bir şekilde harcamaya başladık. Temel ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek için sadece azla yetinmeyi öğrenmeye başladık. İster istemez ciddileştik, gerçekçi olduk. Bir takım kurallara tabi olduk. Bu süreçte dışarıda para kazanmaya devam edenler ise oldukça hakederek çalışan sağlıkçılar, market çalışanları, güvenlik görevlileri ve kuryeler oldu. Zor koşullarda, fedakarlık ederek çalışanlar, yani tam da oğlak burcunun istediği şekilde çalışanlar.
Emek vermeden para kazanmanın çok zor olacağı bir döneme giriş yapıyoruz. Peki bundan sonra ne olacak? Ne zaman bitecek bu sıkıntılı günler? Kesin cevap bence Jüpiter burç değiştireceği zaman olacak. Bu tarih de 20 Aralık 2020. Bu tarihten önce 14 Mayıs’tan itibaren rahatlama yaşayabiliriz. Fakat tüm dünyanın gündemi bu virüsten Aralık ayından itibaren kurtulacak gibi görünüyor (inşallah ülkemiz 14 mayıstan itibaren kurtulur).

Önümüzdeki on güne göz atarsam, oldukça kritik günlere girdiğimizi görüyorum. Ülkemiz açısından bakarsak 2, 3, 4, 7, 9 Nisan tarihleri çok önemli gelişmelere gebe. Özellikle devlet büyüklerimiz ile ilgili gelişmeler konuşulacak gibi görünüyor. Şöhretli, ünlü insanlar ile ilgili ani gelişmeler olabilir. Bir takım kazalar gerçekleşebilir, hava araçları ile olması büyük ihtimal olabilir. Önemli bir kayıp, askeri olayları ilgilendiren ani olaylar gündeme gelebilir. Devleti yöneten önemli bir kişiyle ilgili bir gelişme olması büyük olasılık gibi duruyor. Sınırlarımızla ilgili konular da tekrar gündeme gelebilir. Her konuda tedbirli olmaya devam etmemiz gereken günlerdeyiz. Sabredelim, bugünler de geçecek, güzel günler çok uzak değil…
Sevgiler

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı