Astroloji

Mücadeleci Etkiler Altında Kalabilirsiniz

Haftaya mücadeleci etkiler altında başlıyoruz. Ay Koç burcunda olacak ve sabah saatlerinden başlayarak Pluto ve Satürn’ile kare açılar yapacak. Resmi işleri halletmek ,otorite figürleri ile görüşmeler açısından çok verimli bir gün olmayabilir.Bu hafta genel olarak bu etkiyi fazlasıyla hissedeceğiz. Otorite figürleri ve aile büyükleri ile yaşanan baskılar, kısıtlamalar bu hafta da etkili olacak.Bu etkiler bu problemlere karşı çözüm bulmamız için bizi zorluyor, çünkü bizim de istediğimiz tam bağımsızlık. ”E o zaman harekete geç” diyor evren bize.Bu yaşadıklarımız biz harekete geçmediğimiz sürece tekrar etmeye devam edecek,o yüzden değişimden korkmamalı ve risk almalıyız.
Şems’in dediği gibi…
“Bırak hayat sana rağmen değil seninle beraber aksın. Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını? “
Günün güzel bir haberi ise Merkür retrosunun bitmesi. Evlenmek, ev almak, yatırım yapmak için harekete geçebilirsiniz. Ama ben yine de atacağınız önemli bir imza veya önemli bir girişiminiz olacaksa yeni ay sonrasını yani 21 Temmuz sonrasını tercih etmenizi tavsiye ederim.
Bu hafta ve önümüzdeki iki hafta ülkemizle ilgili şaşırtıcı, beklenmeyen gelişmeler olabilir
Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı