Astroloji

Olumlu ve Olumsuz Gelişmelerin Yaşanacağı Bir Gün

Geldik bir tutulma gününe… Bugün olumlu ve olumsuz gelişmelere çok açık bir gün. Olumlulardan başlarsak, emlak, konut, gayrimenkul konularıyla ilgili bir işiniz hallolabilir, bu konularla ilgili beklediğiniz haberler gelebilir. Eğitim ve öğretimle ilgili önemli gelişmeler olabilir, bu konularla ilgili biriyseniz, şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Mahkemeler ve hukuk konuları ile İlgili de sonuçlanmalar olabilir. Özgürlükler ve isyanlarla ilgili de önemli gelişmeler olabilir. Tutulmalar aynı zamanda belirsiz durumları netleştirir.
İkili ilişkilerinizde belirsiz bir durum varsa bugünlerde ilişkinizi bir karara bağlayabilirsiniz.

İsyankar tavırlar, duygusal patlamalar görülebilir, soğukkanlı ve sağduyulu olmak her zaman kazandırır bunu unutmayalım. Şartları zorlamak ve ısrarcı olmak için uygun bir gün değil. 22:12’de meydana gelecek ay tutulması, bu saatlerde bir baskı hissettirebilir. Gökyüzünde yaşanan enerjilerden dolayı, uykusuzluk çekebilir, tansiyonu ve şekeri olanlarda dengesizlikler yaşanabilir.

Küçük sakarlıklara, ufak yaralanmalara karşı da dikkatli olmalıyız. Doğru bildiğimiz bazı haberlerin, durumların, doğru değil yanlış olduğunu öğrenebiliriz. Daha detaylı tutulma etkileri için pazar günü yazmış olduğum yazıyı tekrar gözden geçirebilirsiniz.
Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı