Astroloji

Olumsuz Enerjiye Dikkat Edin

Biraz ara verdikten sonra gerilimli konulara geri dönebiliriz
Valla benim elimde olsa ben her günü güllük gülistan yaparım, o yüzden olumsuz yorum yaptığım zamanlar ne olur bana kızmayın Gökyüzünde ne varsa ben onu yazıyorum, ama olumsuzluk olsa bile bunu olumluya çevirme gücü her zaman sizde. Siz zaten günün etkileri bilgisine sahip olduğunuz için, daha sabırlı ve sükutla olumsuz gibi hissedilen enerjilerin gitmesini bekleyecek, öyle harekete geçeceksiniz. Sabah 08:54 itibari ile ay terazi burcuna geçiyor ve önümüzdeki iki gün boyunca ilgimizi ilişkilere vermememizi istiyor. Yarınki yeniayın da etkisiyle enerjiler çok yoğun.
Özellikle otorite konumundakiler ile zıtlaşmamaya çalışın.2020’deki mahşerin dörtlüsü koç, yengeç, terazi, oğlak söylediklerimi daha fazla dikkate alsınlar. Emin olun bir koç burcu olarak ben de otorite figürleri ile ilgili sorun yaşıyorum, nasıl olsa bugünler de geçip gidecek diyerek, sükunetimi koruyorum. Gelecek inananlar için güzel gelecek, bu nedenle ne olursa olsun siz sonunda her şeyin sizin istediğiniz gibi olacağını düşünün, buna odaklanın. O zaman hiç bir şey sizin mutluluğunuza engel olamaz.
Önümüzdeki 15 gün yola devam mı ,tamam mı diyeceğiz. Bazılarımız işinde ve özel hayatında hayırlı tamamlanmalar, bitişler yaşayacak. Her ne oluyorsa yolumuzu açmak için, unutmayın🙏🏻

Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 🍀

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı