Astroloji

Önemli Rüyalar Görebilirsiniz

Ay balık burcunda hareketine devam ederken, sabahın çok erken saatlerinde çok önemli açılar gerçekleşecek. Mars ve Neptün’le gerçekleşecek bu açılar, çok önemli rüyalar görmemizi sağlayabilir. Bugün ekstra dikkatli olun, uyanır uyanmaz rüyanızı unutmadan not alın. 15:45’den sonra boşluğa girecek ay, bu saate kadar önemli işlerimizi halletmemiz gerektiğini söylüyor.

Bu aralar oldukça kararsız, yönsüz hissedebiliriz. Karar vermek ve hareket etmek için çok doğru zamanlar olmadığından beklemede kalmanızı tavsiye ederim. Şu an düşündüğümüz bir şeylerin çok yakında yanlış olduğunu öğrenebilir, aldanmış olduğumuzu anlayabiliriz.

Bunun haricinde yeni tanıştığımız kişilere güvenmek için, yeni adımlar atmak için çok dikkatli olmalı, ince eleyip sık dokumalıyız. Sularla ilgili durumlar, denizlerle ilgili konular dün ve bugün olduğu gibi gelişmeler getirebilir.
Bugün bir çok yeri su basmış, haberlerde izlediğim kadarıyla, Haziran ayı için ilginç günler yaşıyoruz, ama hepsi bu açıların suçu😉😉

Bugünün olumlu bir etkisi meditasyon, ibadet etmek için çok güzel etkiler barındırması. Olmasını istediğimiz şeylere odaklanmak, enerji çalışması yapmak için oldukça ideal, şifalı bir gün.
Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı