Astroloji

Sahip Olduklarınızın Kıymetini Bilin

Geldik bir dolunay gününe daha🌕 Bu dolunay akrep/boğa aksında gerçekleşeceği için, son bir kaç gündür maddi kaynaklarımızla ilgili endişe taşıyor, karamsarlık duyuyor olabiliriz. Hiç bir zaman istediğimiz refah seviyesine ulaşamayacağımızı düşünüyor olabiliriz.

Maddi kaynaklarımızdan çok manevi zenginliklerimize odaklanarak, bu karamsarlığı pozitife çevirmek bizim elimizde.”Paranın satın alamayacağı bir şeye sahip oluncaya kadar zengin değilsiniz” alıntısı tam da bugünler için çok uygun. Bir düşünelim bakalım sahip olduğumuz ailemiz, sağlığımız, dostlarımız maddi bir değerle karşılaştırılabilir mi? İyi gören bir gözü, iyi duyan bir kulağı, nefes alabilen bir burunu almaya kalksak gücümüz yeter miydi acaba? Bugün sahip olduklarımızın kıymetini bilmek, şükretmek için öyle güzel etkiler var ki🌿

Özellikle 18:40’daki ay/Neptün üçgeni ibadet, dua, meditasyon için çok güzel etkiler barındırıyor. Bugün bardağın boş tarafına değil de dolu tarafına odaklananlardan olursanız, dolunayın olumlu etkilerinden faydalanırsınız. Aksi yönde kontrol edemeyeceğiniz durumlara odaklanır, sahip olamadıklarınızı düşünürseniz dolunayın olumsuz etkilerini yaşarsınız.

Nasıl bir gün geçireceğiniz sizin elinizde😉😉

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı