Astroloji

Sosyal ve Yoğun Bir Gün

Bugün iletişim gezegeni Merkür ikizler burcuna geçiyor ve iletişimde oldukça hızlı, pratik olmamızı sağlıyor. Mesajlar, aramalar oldukça yoğun olabilir. Merkür ikizlerdeyken dedikoduları, astarı olmayan bilgileri ayırt edebilmeli, her duyduğumuza hemen inanmamalıyız.

11:14’de yaşanacak Merkür/Satürn üçgeni odaklanma ve konsantre için oldukça faydalı olacak. Bugün ne iş yapıyorsak detaylarına kadar ince eleyip sık dokuyacağız. Dikkat edilmesi gereken konu ay oğlak burcunda güne başlayacağız, 13:30’a kadar bizi destekleyecek ama bu saatten 18:39’a kadar ay boşlukta kalacak. Yeni girişimlerimiz, başvurularımız havada kalabilir. Önemli işlerinizi bu aralığa getirmemeye çalışın.

Akşam saatleri ise iletişim için çok güzel etkiler var. Kova burcuna geçen ay, uzun suredir çözüm aradığımız konulara ilişkin aklımıza çok yararlı fikirler getirebilir, uzun süredir askıda kalan işlerimizden, kişilerden olumlu haberler getirebilir. Akşam saatleri bu etkiden özellikle kova, ikizler, terazi burçları daha çok ikili ilişkiler yoluyla faydasını görebilir.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 🍀

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı