Astroloji

Tutulma Etkisinin Devam Ettiği Bir Gün

Tutulma etkisi devam ederken, sabah saatlerinde ay/Neptün karesi güne uyuşukluk hissederek, enerjisiz başlamamıza sebep olabilir. Ay yay burcunda tüm gün boşlukta olacağından, önceden planladığımız şeylerle ilgilenmemiz daha doğru olur. Spontane planlar, girişimler sonuçsuz kalabilir, gelişmeler yolunda gitmeyebilir. Beklediğimiz cevapları bugün almamız zor olabilir, bu tür işlerinizi, görüşmelerinizi yarına ertelemeniz daha mantıklı olur.

Akşam saatleri 22:44’den itibaren ayın oğlak burcuna geçmesi, ciddiyet ve sorumluluk getiren gelişmelerin olmasına yol açabilir. Güneş ve Mars’ın yaptığı kare açı da bu saatlerde oldukça huzursuz, gergin hissetmemize neden olabilir. Baş ağrısı görülebilir, bol su içmenizi tavsiye ederim. Dün ve 5 Hazirandaki ay tutulması için yazdığım tüm etkiler bugün de fazlasıyla hissedilebilir.

Haftanın hatta ayın en zor günlerinden geçiyoruz, ne kadar olumlu, ne kadar sakin ve kendi halimizde olursak o kadar etkilenmeden geçiririz. Tartışmalardan, agresyondan uzak durmalı, kendimize yönelik bir 
takım aktivitelerde bulunmalıyız.
Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı