Astroloji

Uyumlu Olduğunuz Bir Gün Olacak

19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor bayramımız kutlu olsun. Ramazanın en kıymetli günü Kadir gecesi de mübarek olsun.😍 Bu iki önemli kutlamanın aynı güne denk gelmesi bizlere bir mesaj adeta. Ülkemizin hayrı ve geleceği için dua etmek çok anlamlı olur bugün. Şunu iyice anladık ki, ne kadar maddi güce,imkanlara sahip olursak olalım, ülkemizin, halkımızın huzuru yerinde değilse hiç bir şeyin bir anlamı olmuyor.

Kişisel istekler yerine, bütünün hayrına dua edelim bugün. Şu an size özel bir restoran açılsa, gidip tek başınıza yemek yeseniz bir zevk alabilir misiniz? Ama kalabalık, iştahla yemek yiyen insanların olduğu bir restoranda yemeğinizi keyifle yersiniz. O yüzden bugün kendimiz için ne istiyorsak herkes için de isteyelim dua ederken❤️❤️

Ay tüm gün Koç burcunda olacak, sabah 11:17’de Venüs’le uyumlu bir açısı olacak. Bu saatler ılımlı, uyumlu olabileceğimiz bir zaman olacak.

Akşam saatleri biraz daha gergin açılar olsa da, Kadir gecesine denk geldiği için, dua ederek geçirenlerin çok fazla etkilenmeyeceğini düşünüyorum. Ne kadar gergin etkiler olsa da, dua, meditasyon gibi şeylere konsantre olursanız kolay kolay etkilenmezsiniz.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle ❤️

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı