Bankacılık

Araç İpotekli Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Araç ipotekli kredi talepleriniz için direkt olarak ipotek durumunu, ne kadar kredi çekeceğinizi ve kaç ay vadeyle kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Müşterilerin isteklerine bağlı olarak, aracın toplam değeri yerine sadece belirli bir kısmı için kredi çekimi için uygun hizmet verilebiliyor. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan bankaların kredilerle ilgili açıklamalarına ulaşabilir, her türlü işlemi avantajlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kredi sigorta değerleri, ödemelerin nasıl yapılabileceği ve kaç ay vadeyle kredi alınabileceği gibi durumlar, Ziraat Bankası, İş Bankası gibi kurumlarda özel olarak belirleniyor.

Taşıt İpotekli Kredi Veren Bankalar

Taşıt kredilerinde an itibariyle Fibabanka, Cepteteb, Yapı Kredi, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, QNB Finansbank aracılığıyla direkt olarak taşıt ipotekli kredilere ulaşılabiliyor. Düşük maliyetler ve sigorta ücretleriyle taşıt için sıfır ve ikinci el olma durumlarına bağlı olarak kredi alabilirsiniz.

Taşıt İpotekli Kredi Nasıl Alınır?

Faiz oranlarının düşük olarak belirlendiği, aracın tamamı yerine sadece belirli bir değeri için kredi çekilmesini sağlayabilecek talepler kabul ediliyor. İkinci el araçlara kıyasla sıfır araçlarda daha yüksek oranda bir talepte bulunabilir ve taşıt için ipoteklerin verilmesini sağlayabilirsiniz. Güvenli, hızlı sonuç alınabilecek ve direkt olarak Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranıyla taşıt kredisi alınabilecek şekilde hizmet verilmeye devam ediliyor. Müşteriler de bu süreçte kişisel bilgileriyle ilgili bir sorun yaşamadan hizmet alma fırsatına sahip oluyorlar. Taşıt için maaş teminatlı, ipotekli ve güvenli bir şekilde kredi talebinde bulunulabilir olması sağlanıyor.

Taşıt İpotekli Kredi Faiz Oranları

Çok düşük faiz oranlarına an itibariyle taşı için Albaraka %1,39 faiz oranıyla, Ziraat Bankası %1,43 faiz oranıyla, TEB %1,45 faiz oranıyla, Ziraat Katılım %1,45 faiz oranıyla ulaşabilirsiniz. Her bir müşterinin mobil cihazlardan yapacağı girişler için de herhangi bir sorun yaşanmaksızın taşıt ipotekli şekilde online işlemler sayfasında detaylar öğrenilebiliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı