Bankacılık

Askerlik Borçlanmasına Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Müşteriler tarafından kamu borçlarının ödenmesi, askerlik borçlanmasının prim gün sayısına bağlı ödemelerinin yapılması için de kredi talebinde bulunulabiliyor. İhtiyaç kredileri, konut kredileri ve taşıt kredileri vermeye devam eden tüm bankaların güncel faiz oranlarına bağlı olarak seçiminizi yapabilirsiniz. Askerlik borçlanması için yapılacak olan ödemelerde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir, düşük faiz oranlar ve yüksek vadeye ulaşabilirsiniz.

Askerlik Borçlanmasına Kredisi Veren Bankalar

Müşterilerinin düşük faiz oranlarına ek olarak son derece yüksek vadeyle ödeme işlemlerinden faydalanabileceği bir durumla karşılaşılabiliyor. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan TEB, Ziraat Bankası, İş Bankası, Cepteteb, Yapı Kredi, Denizbank gibi kurumlardan detayları öğrenebileceksiniz. Bu kurumların bünyesinde son derece düşük olan faiz oranlarıyla birlikte, askerlik borçlanması için de hızlı sonuç alınmasını sağlayacak ihtiyaç kredilerine yer veriliyor.

İhtiyaç kredilerinin müşteriler tarafından aşağıdaki faiz oranlarıyla birlikte herkes tarafından kullanılabilir olması sağlanıyor. Yıl boyunca ödemelere dair taksit tutarlarına ve vadelere göre ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca her bir işlemi askerlik borçlanmasına uygun şekilde, kısa veya uzun vadedeki taleplerinize göre gerçekleştirebilirsiniz.

Kamu Borcuna Kredi Nasıl Alınır?

Müşteriler tarafından kamu borcunun ödenebilmesi, tüm maliyetlerin sigorta ödemeleriyle ve taksit durumlarıyla yöneltebilir hale gelmesi sağlanıyor. Uzun vadeli kredilerin şubeye gidilerek veya direkt olarak 30 bin ila 50 bin TL’ye kadar olan tutarların ise telefondan yapılacak başvurularla alınması mümkün oluyor. Bu sayede askerlik borçlanmasını, hesabınıza yatacak tutarla ödeyebilirsiniz.

Sigorta Primi İçin Kredi Faiz Oranları

Aşağıda yer alan faiz oranları, ihtiyaç kredisiyle başvurulmak istenmesi halinde müşteriler tarafından değerlendirilebilecek bir yapıya sahiptir. Türkiye’de müşterileri için doğrudan Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranı belirleyerek hizmet vermesi nedeniyle, her bir müşteriye avantajlı şekilde sigorta primlerini ödeme olanağı sağlanıyor. Faiz oranlarının değişmesi halinde, vadelerinizde ödeyeceğiniz aylık taksitler de değişiklik gösterecektir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı