Bankacılık

Cepten Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Cep telefonundan kredi çekmenin artık çok daha kolay bir hale gelmesiyle birlikte, iki farklı yöntemle mobil cihazlardan yararlanılabiliyor. Her bir müşteriye telefondan, tabletten ve bilgisayardan giriş yapabilecekleri online işlemler sayfasında hizmet verilirken, istediğiniz her zaman için detaylı bilgi alabileceğiniz şekilde telefondan da girişiniz destekleniyor. Sistemde istediğiniz zaman tüm ödemeleri hesap verileriniz aracılığıyla yapabileceğiniz, cepten kredi edinme fırsatına sahip olduğunuz bankalarda mobil uygulamalar oluşturulmuştur. Bu bankaların özel olarak belirlenen faiz oranlarıyla birlikte gün içerisinde herkes tarafından hızlı sonuç alınması, müşterilerin belirlediği tutarlarda ödemelerin yapılması sağlanıyor.

Cepten Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşük olan müşterileri için de cep telefonundan veya şubelere gidilerek hizmet alınmasını sağlayan bankalar bulunuyor. Hızlıca sonuç alınabilmesi amacıyla binlerce kişiye direkt olarak cep telefonundan sisteme giriş yapmaları ve detaylı bilgi edinmeleri amacıyla hizmet veriliyor. Cep telefonundan T.C. kimlik numarası ve şifreyle uygulamaya girebileceğiniz gibi, SMS ile de kredi alabilirsiniz. Ziraat Bankası ve ING Bank bu noktada en çok ilgi gören kurumlardır.

Telefondan Kredi Nasıl Alınır?

Üyelerin her zaman için cep telefonundan veya bilgisayardan giriş yapılabileceği şekilde bankaların resmi adreslerinde bilgiler paylaşılıyor. Müşterisi olmadığınız bankada ise kredi işlemlerini yapabilmeniz için öncelikle kişisel bilgilerinizle hesap oluşturulmasını sağlamanız gerekiyor. Bu sayede direkt olarak cepten kredi faiz oranlarından da yararlanabilirsiniz.

Cepten Kredi Faiz Oranları

Müşterilerin belirlediği düşük veya yüksek tutarlarda ödemelerin gerçekleştirilmesi amacıyla Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranından yararlanılabiliyor. Cepten kredinin alınması için Cepteteb, QNB Finansbank, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası için de talepte bulunabilirsiniz. Yukarıda yer alan faiz oranları sadece ihtiyaç kredileri için geçerli olmaları nedeniyle, nakit avans almak veya birkaç bin TL tutarında kredi almak istediğinizde de ATM’den bu oranlarla işlem yapabileceksiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı