Bankacılık

Doğum Borçlanması İçin Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bebek sahibi anneler tarafından doğum sürecinde çalışmama durumuyla ilgili olarak borçlanmalarının karşılanması ve ödemelerinin yapılması için özel olarak kredi çekilebiliyor. Sigortalarıyla, alacaklarıyla ve prim gün sayılarıyla ilgili herhangi bir sorun yaşanmadan hizmet verilmeye devam edilmesi mümkün oluyor.

Doğum borçlanmasıyla birlikte kredi veren bankaların ihtiyaç kredisi türündeki taleplerin karşılaması mümkün oluyor. Aylık gelirinize, ödemelerinizi yapmak için belirlediğiniz azami taksit tutarına bağlı olarak krediyi çekebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

3 ay, 6 ay, 12 ay, 24 ay, 36 ay, 48 ay gibi farklı vadelerde kredi türünden yararlanabilir ve hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisiyle ilgili detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Güvenli, hızlı sonuç alınabilecek, herhangi bir problemle karşılaşılmadan ihtiyaç kredisinin çekilmesi sağlanabilecek bankalar bulunuyor. An itibariyle güncel faiz oranlarıyla birlikte direkt olarak Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Her bir müşterinin bu bankalarla ve bunlardan daha yüksek faiz oranı belirlemiş olan kurumlarla kredi başvurularını gerçekleştirme fırsatı bulunuyor.

Doğum İçin Kredi Nasıl Alınır?

Doğum sonrası için gerekli olan prim ödemelerinin özel şartlarla karşılanması için avantajlı bir şekilde hizmet verilebiliyor. Doğum sürecinde ne kadar süre boyunca çalışılmadığı ve borçlanma olarak tanımlanacak dönemin geçtiğine bağlı olarak kredi alınma durumu da doğrudan değişecektir. Gün içerisinde mobil cihazlardan veya bilgisayardan Fibabanka, Garanti Bankası, Yapı Kredi, iş Bankası sistemine girerek detaylı bilgi alınabiliyor.

Doğum Borçlanması Kredisi Faiz Oranları

Müşterilerine son derece düşük faiz oranlarıyla hizmet vermeye başlayan kamu bankaları bünyesinde sadece konut kredileri değil, direkt olarak ihtiyaç kredilerini de çekebilirsiniz. Müşterilerin taleplerine bağlı olarak düşük faiz oranlarıyla birlikte doğum borçlanmasının genel şartları karşılanabiliyor. Bu sayede 10 bin TL, 20 bin TL, 50 bin TL gibi tutarlarda kredi çekebilir, güncel borç tutarınızı ödemeye başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı