Bankacılık

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Türkiye’de Ziraat Bankası, Garanti Bankası, ING Bank, Yapı Kredi, İş Bankası, Vakıfbank ve Halkbank bünyesinde hızlı bir şekilde hizmet alınması mümkün oluyor. Her bir müşteriye özellikle kredi notları, teminat durumları baz alınarak kredi alma fırsatı tanındığı için, hızlı sonuç alınması ve kredilere erişilmesi amacıyla özel olarak güncel faiz oranlarıyla her bir işlemin gerçekleştirilebilir olması sağlanıyor. Binlerce kişiye telefondan, tabletten ve bilgisayardan giriş yapabilecekleri online işlemler sayfasından da her türlü işlemi gerçekleştirme fırsatı tanınıyor.

Emekliye Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Faiz oranlarının ve vade sayılarının yönetilebilir hale gelmesi, herkes tarafından hızlı sonuç alınması, herhangi bir sorun yaşanmaksızın hizmet verilmeye devam edilmesi sağlanıyor. Gün içerisinde şubelerden konut kredisi için bilgi alabilir, işlemleri nasıl yapabileceğinizi ve nasıl hizmet alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Genel güvenlik kurallarına ve ödeme şartlarına uygun şekilde direkt olarak sigorta tutarı da göz önünde bulundurularak, emekliye faizsiz kredi için taleplerin oluşturulabileceği hizmet verilebiliyor. Emekliler de çalışanlar gibi, gelirlerine bağlı olarak özel bir teminat göstererek taleplerini iletme fırsatına sahip oluyorlar.

Emekliye Konut Kredisi Faiz Oranları

Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranıyla birlikte güncel oranların direkt olarak ihtiyaç türünde çekilmesi mümkün oluyor. Bunun yanı sıra emekliler tarafından eğer an itibariyle güncel faiz oranlarıyla konut kredisi çekilmek isteniyorsa, kamu ve özel bankaların yeni oranlarından yararlanılması sağlanacaktır.

Ziraat Bankası %0,99 faiz oranı, Halkbank %0,99 faiz oranı, Vakıfbank %0,99 faiz oranı, ING %1,34 faiz oranı olarak belirtilen güncel oranlarla birlikte, şubelerle iletişime geçerek direkt olarak hızlı bir şekilde kredinizi çekebilir, özellikle de emekliye konut kredisi verilen bölgelerde taleplerinizi oluşturabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tutara göre ve vade sayısına göre faiz oranı değişecektir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı