Bankacılık

Engelli Maaşına Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Engelliler tarafından kredi çekilmesi, ihtiyaç kredileri veya konut kredileri aracılığıyla özel olarak ödemelerin hızlıca gerçekleştirilebilir olması sağlanıyor. Bu işlemler sadece kamu bankaları için değil, direkt olarak özel bankalar için de güvenli bir şekilde gerçekleşiyor. Bu sayede istediğiniz zaman, engelli maaşlarına özel olarak kredi verilen bankaların bünyesinde, ihtiyaç kredileri veya taşıt kredileri için de düşük tüketici kredisi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Müşterilerin konut kredisi almak istemeleri durumunda da, engelli maaşları veya engelli olmalarıyla ilgili süreçte belirlenen özel durumlara göre faiz oranları belirlenecektir.

Engelli Maaşına Kredi Veren Bankalar

Güncel faiz oranlarına, yenilenen kredi vade sayılarına ve toplam maliyetlere direkt olarak online işlemler sayfasından bilgi alacak şekilde de ulaşabiliyorsunuz. Gün içerisinde herkes tarafından direkt olarak engelli maaşları bünyesinde toplam maaşın sadece %50’si olacak şekilde bir başvuruda bulunulabilir olması sağlanıyor. Müşterilerin telefondan ve tabletten de web sitesine giriş yapması, detaylı bir şekilde her bir veriyi uzun vadede değerlendirmesi sağlanıyor.

Engelli Maaşına Kredi Nasıl Alınır?

Albaraka %1,39 faiz oranıyla, Ziraat Bankası %1,43 faiz oranıyla, TEB %1,45 faiz oranıyla, Ziraat Katılım %1,45 faiz oranıyla birlikte müşterilerin isteklerine göre, maaşınız göz önünde bulundurularak kredi alabilir olmanız sağlanacaktır. Her zaman için taşıt kredisi, konut kredisi ve ihtiyaç kredisi için başvurularınızda, talep ettiğiniz kredi tutarının aylık taksiti önem teşkil ediyor. Eğer aylık geliriniz 2000 Türk Lirası ise, bu durumda aylık taksiti en fazla 1000 Türk Lirası olan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Maaşa Kredi Faiz Oranları

Aylık taksitlerin belirlenmesi ve maaşa uygun şekilde yönetilebilir olması için direkt olarak Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranı bünyesinde hizmet verilebiliyor. Maaşa kredi verilmesi için ipotekli kredi, maaş teminatlı kredi alınması sağlanıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı