Bankacılık

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Ertelemeli kredi seçenekleriyle birlikte müşteriler sadece doğrudan kredini ilk ayından itibaren değil, sonraki aylardan başlayacak şekilde bir ödeme planı belirleyebiliyorlar. Alınan kredinin tutarı fark etmeksizin, kredinin bir tarih belirlenmesiyle birlikte direkt olarak ertelemeli şekilde ödemeler için uygun hale gelmesi sağlanabiliyor. Bu süreç hem güvenli hem de maliyetlerin çok fazla olmasına yol açacak bir durumda olmadığı için herkes tarafından ilgi gösterilen bir yapıya sahiptir. Türkiye genelinde Enpara, Garanti Bankası, Yapı Kredi aracılığıyla taleplerin iletilmesi, herkes tarafından hızlı bir şekilde sonuç alınmasını sağlayabilecek şekilde başvuruda bulunulabilir olması sağlanıyor.

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Ertelemeli kredi türlerinde müşterilerin ihtiyaçlarının tam olarak karşılanabilmesi amacıyla telefondan, tabletten veya bilgisayardan giriş yapılabilecek şekilde hizmet alınabiliyor. Bu süreçte doğrudan güncel kredi değerlerine uygun şekilde kredi alınmasını sağlayan bankaların taleplerini karşılayabilirsiniz. Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranı belirlenerek ihtiyaç kredileri çekilebiliyor.

Ertelemeli Kredi Nasıl Alınır?

Ertelemeli kredilerin Albaraka %1,39 faiz oranıyla, Ziraat Bankası %1,43 faiz oranıyla, TEB %1,45 faiz oranıyla, Ziraat Katılım %1,45 faiz oranıyla temin edilmesi mümkün oluyor. Müşterilerin isteklerine bağlı olarak tüm işlemlerin gün içerisinde şubeyle iletişime geçilerek, birkaç ay sonra ödenmeye başlanabilecek şekilde yönetilmesi sağlanıyor. Ertelemeli kredi, faiz oranlarını çok yükse seviyelere taşıyan bir yapıya sahip olmadığı için sıkça ilgi görüyor.

Ertelemeli Kredi Faiz Oranları

Sadece ihtiyaç kredileri için değil, konut kredisi ve taşıt kredisi için de taleplerinizi oluşturabilir ve son derece hızlı bir şekilde ertelemeli kredi taleplerinizin olumlu sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Ziraat Bankası %0,99 faiz oranı, Halkbank %0,99 faiz oranı, Vakıfbank %0,99 faiz oranı, ING %1,34 faiz oranıyla müşterilere an itibariyle direkt olarak konut kredisi için başvuruda bulunabilecekleri ve hizmet alabilecekleri seçenekler sunuluyor. Konut, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi için düşük faiz oranlarıyla, ertelemeli kredi alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı