Bankacılık

Esnafa Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bankalar tarafından belirlenen güncel kredi faiz oranlarıyla birlikte esnaflar da işlerini büyütmek amacıyla özel olarak kredi talebinde bulunabiliyorlar. Sadece şubelere giderek değil, gün içerisinde direkt olarak detaylı bir şekilde bilgi alınabilmesi için de özellikle ATM’ler ve mobil uygulama üzerinden kredi verilerinin değerlendirilmesi mümkün olacaktır. İstediğiniz her zaman için mobil uygulamadan, online işlemler sayfasından detayları öğrenebilirsiniz. Konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi için talebinizi oluşturduğunuzda, esnafa faizsiz kredi veren bankalardan hizmet alabilirsiniz.

Esnafa Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Esnaflar tarafından düşük faizle veya faizsiz krediler için başvuruda bulunulması halinde, genel kampanyalara uygun şekilde hizmet alınabiliyor. Mobil cihazlardan veya bilgisayardan Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank online işlemleriyle gerekli şartları öğrenebilirsiniz. İşletmelerin büyütülmesi ve gerekli finansmanı elde etmesi için düşük faizlerle kredi özellikle KOSGEB tarafından belirlenen tutarlara göre dağıtılıyor. Ziraat Bankası hem çiftçilere hem de esnaflara yönelik belirlediği özel kredi tutarıyla birlikte, binlerce işletmenin hızlı bir şekilde kredi alması sağlanıyor.

Esnafa Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Esnaf kredileriyle taleplerin tam olarak karşılanabilmesi amacıyla özellikle faizsiz kredilerin KOSGEB güvencesiyle binlerce işletme için verilmesi mümkün oluyor. Gün içerisinde online işlemlerde bildirilen faiz oranları esas alınarak, esnaflar tarafından işyerlerine özel olarak kredi sağlanabiliyor. Esnafa faiz olmaksızın kredi alınabilecek şekilde Ziraat Bankası ve, Vakıfbank ve Halkbank bünyesinde hizmet veriliyor.

Esnaf Kredisi Faiz Oranları

Esnaflar tarafından kredi alınması için düşük faiz oranlarıyla, ihtiyaç kredileri ve konut kredileri yerine daha düşük oranlardan hizmet alınabiliyor. Özellikle de yüksek olmayan oranları mobil cihazlardan veya bilgisayardan girişlerle değerlendirebilir, her zaman için esnaf kredisi faiz oranlarını kamu bankalarının yanı sıra özel bankalardan da verebilirsiniz. Esnaf kredileri için Garanti Bankası, Yapı Kredi, QNB Finansbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank bünyesinde düşük oranlarla özel olarak kredi talebinde bulunulması sağlanıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı