Bankacılık

Esnek Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Arsa teminatlı, konut tapusu teminatlı veya maaş teminatlı olacak şekilde çeşitli yöntemlerle kredi çekme girişiminde bulunulabiliyor. Müşterilerine düşük faiz oranları belirleyerek, güncel kredi türlerinden başvuruda bulunmalarını sağlayan bankalarda özellikle esnek kredi ilgi görüyor. Esnek kredilerin doğrudan farklı zaman dilimlerinde ve vadelerde ödemelerine yönelik değişiklikler bulunuyor olması son derece önemlidir. Bankalar hızlı bir şekilde herkes tarafından ödemelerin kendi kazançlarına ve gelir gider durumlarına göre yapılabilir olmasını sağlıyor.

Esnek Kredisi Veren Bankalar

Esnek krediler genelde aylık kazancı çok değişken olan müşteriler için belirlenirken, talep etmeniz halinde, sabit geliriniz olsa dahi bu yöntemden yararlanabilirsiniz. Bir ay 1000 TL taksit öderken, diğer ay 800 TL, bir sonraki ay ise 1300 TL taksit ödeyebilirsiniz. Bu durum direkt olarak vade sayısını etkilediği gibi, faiz ödemelerinin de direkt olarak size bağlı bir şekilde gerçekleştirilebilir olmasını sağlıyor. Hem müşterilere bağlı olarak daha avantajlı hem de ödeme planının daha kullanışlı bir yapıya sahip olması için büyük bir öneme sahiptir.

Esnek Kredi Nasıl Alınır?

Esnek kredileri almak için Ziraat Bankası %0,99 faiz oranı, Halkbank %0,99 faiz oranı, Vakıfbank %0,99 faiz oranı, ING Bank tarafından da belirlenen %1,34 faiz oranıyla başvuruda bulunabilirsiniz. Bu faizler direkt olarak ihtiyaç kredisi baz alınarak, 50 bin TL için 36 ay vadeli döneme tekabül eden bir yapıya sahiptir. Güncel faiz oranları doğrultusunda, çok daha yüksek masraflar ödemeniz gerekmen detaylı bir şekilde hizmet alabilir ve hızlı sonuçlar sayesinde istediğiniz zaman farklı tutarlarla ödemeyi yapılandırabilirsiniz.

Esnek Kredi Faiz Oranları

Türkiye’de müşterileri için ihtiyaç kredisi açıklayan bankalar arasında; Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranıyla hizmet veriyor. Esnek krediler ise bu faiz oranları üzerinden düzenlenerek ödeme planlarının farklı dönemlerde değişecek şekilde oluşturulmasını sağlıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı