Bankacılık

Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Müşterilerine özel olarak düşük faizlerle hizmet verebilen, ipotek talep etmeden ve çok fazla teminat göstermeleri gerekmeksizin kredi çekmelerini sağlayan bankalar bulunuyor. Direkt olarak Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranı aracılığıyla taleplerinizi iletebilirsiniz. Konut kredisi çekmek istediğinizde ise Türkiye’de Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank tarafından belirlenen konut kredisi faiz oranlarını %0,99 seviyesinde değerlendirmeniz mümkün oluyor. Hiçbir şekilde kredi faizi ödemeden, sadece aldığı tutarı kredi değeri olacak şekilde değerlendirmek isteyen müşterilere ise özel şartlara uygun olmaları halinde faizsiz kredi verilebiliyor.

Faizsiz Kredi Veren Bankalar

TOKİ ile anlaşmalı olan, gazilere ve şehit yakınlarına özellikle faizsiz bir şekilde kredi çekmelerini sağlayacak hizmet verilen pek çok durum söz konusudur. Gün içerisinde istediğiniz zaman kredi talebinde bulunabilir, durumunuzu belirterek, incelenmesinin ardından tamamen faizsiz bir kredi alabilirsiniz. Hem güvenli hem de hızlı olması, herkes tarafından bu sürece yoğun ilgi gösterilmesini, Vakıfbank ve Ziraat Bankası üzerinden başvuruda bulunulmasını sağlıyor.

Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

İhtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi için taleplerinizi direkt olarak faizsiz kredi olacak şekilde ödeme fırsatına sahipsiniz. Yıl boyunca, banka müşterisi olsun olmasın tüm özel şartları karşılayan kişiler için hizmet alabilecekleri şekilde faizsiz kredi, şubelerde verilmeye devam ediliyor.

Düşük Faizle Kredi Faiz Oranları

Özel bankalar da kamu bankaları da özel şartları karşılayan kişiler tarafından, 60 aya kadar olacak şekilde konut kredisinin tamamen faizsiz bir şekilde çekilebilir olmasını sağlıyor. sadece konut almak isteyenlere değil, ihtiyaç kredisi için de direkt olarak belirli bir değere kadar, bankanın açıkladığı tutardaki krediyi çekebilirsiniz. Normalde faizli bir şekilde çekmeniz gereken durumlarda direkt olarak her türlü işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve düşük faizle sonuç alabilirsiniz. Müşterilerinin mağdur olmamasını ve on binlerce TL ödemek yerine sadece aldığı tutarı ödemesini sağlayan bankalar da bulunuyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı