Bankacılık

Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu ve Sonuç Öğrenme

Ülkemizdeki bankacılık faaliyetleri, klasik dönem bankacılık sürecinden sonra dünya ile yarışır bir hal almıştır. Bunun sebebi ise ülkemizde faaliyet gösteren yerli ve yabancı bütün bankaların, dünya standartlarını yakalaması ve teknolojiyi en iyi şekilde bünyelerine entegre etmeleridir. Ülkemizde bulunan bankacılık faaliyetlerinde teknolojinin kullanılması, aslında uzun vadede müşterilerin işine yaramış ve aynı zamanda bankaların da çok daha kaliteli ve hızlı bir müşteri odaklı çalışma imkanına sahip olmasına ortam yaratmıştır. Bakıldığı zaman ülkemizdeki bankacılık faaliyetlerine 2010 yılında başlayan ve kısa sürede 96 şube açan Fibabanka, önemli bankaların arasına ismini yazdırmayı başarmıştır.

Her türden bankacılık faaliyetini sürdüren Fibabanka, aynı zamanda bireysel ve ticari müşterilerine de kredi kartı uygulaması ile önemli bir finansman sağlama görevini yerine getirmektedir. Bilindiği üzere bankacılığın gelişen bütün özelliklerini bünyesinde toplayan Fibabanka, KOBİ ve diğer işletmelere özel de çalışmalar sürdürmektedir. Son sistem teknoloji ile müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren Fibabanka, aynı zamanda müşterilerinin her türlü sorun, şikayet ve başvurularını da en kısa sürede değerlendirerek geri dönüş yapmaktadır. Fibabanka tarafından müşterilere verilecek olan kredi kartlarında ise durum, tamamen müşterilerin geçmiş dönemlerde yaptıkları finansal harcamalara ve bunun yanında da, doğru bir gelire sahip olmalarına bağlıdır. Bu özelliklerden sonra ise Fibabanka tarafından kredi kartı, müşterilerin kullanımına sunulacaktır.

Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu

Fibabanka, müşterilerinin kredi kartı başvurularında öncelikle hızlı ve sonuç odaklı bir çalışma olması adına, birçok farklı platformu hizmete açmıştır. Bunların başında Fibabanka şubeleri, ATM cihazları, müşteri hizmetleri departmanı, mobil uygulama, internet bankacılığı ve mobil şube hizmetleri gelmektedir. Müşterilerin kendi imkanlarına göre yaptıkları bütün başvurular değerlendirmeye alınmaktadır.

Fibabanka Sonuç Öğrenme

Fibabanka tarafından gerçekleştirilecek olan kredi kartı başvurularının sonuçları, yine müşterilerin rahatlıkla öğrenmesi açısından birçok farklı platform üzerinden sunulmaktadır. Bunların başında 7 gün 24 saat boyunca çalışan ve anında hizmet veren müşteri hizmetleri departmanı gelmektedir. Sonrasında ise mobil uygulama, banka şubeleri ve ATM cihazları gelir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı