Bankacılık

Finansbank İnternet Bankacılığı

Finansbank internet bankacılığı hizmeti, son yıllarda online platforma geçiş anlamında çok büyük Devrim niteliği taşıyan dijital anlamda büyük bir hizmet niteliği taşıyan bir uygulamadır. Finansbank internet bankacılığı ile, günün her gününde kendini yenilemeye devam eden tüm bankaların en mükemmel ve iyi şekilde şube hizmetlerinin dijital ve online sisteme aktarılabilmesi sağlanmıştır. Son zamanlarda özellikle çok büyük bir popülaritesi olan internet bankacılığı sistemi, Finansbank tarafından tüm müşteri taleplerine göre düzenlenmektedir. Finansbank Internet bankacılığı amacı müşterilerine tam ve eksiksiz bir hizmet sunarak hızlı ve güvenli bir şekilde problem yaşamadan banka şubesinde yapabilecektir tüm işlemleri tek tuşla mobil olarak yapabilmesini sağlamaktır. Bu sayede zamandan tasarruf ederek bir çok işlemini kolaylıkla müşteriler yapabilecektir. İnternet bankacılığına nasıl giriş yapabilirsiniz birazda bundan bahsedeceğiz.

Finansbank Internet bankacılığına giriş yapmak için web sitesi olan qnbfinansbank.com adresine giriş sağlayarak sağ üst köşede yer alan Internet Şubesi butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra müşteri numaranız ya da TC kimlik numaranız ile finans şifrenizi girerek internet şubesine giriş sağlaya biliyorsunuz. Finans şifrenizi girmenizden ardından, güvenlik aşamalarını geçmeniz gerekiyor. Çünkü siz olduğunuzu teyit edebilmek adına bankanızda kayıtlı olan cep telefonunuza SMS şifresi gönderilmektedir. İnternet şubesine giriş yapabilmek için bu şifreyi ekrandaki İlgili alana girmeniz yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra bireysel internet şubenizin, karekod ile de giriş yapabilme olanağı mevcuttur. Bireysel olarak cep şubelerinin ana sayfasında yer almış olan karekod işlemleri menüsünden internet şubesine giriş tuşuna tıklayabilirsiniz. Burada yer alan kare kodu açılan okuyucuya okutun ve daha sonra TC kimlik numaranız ile finans şifrenizi girin. Daha sonrasında Internet Şubesine hoş geldiniz yazısını göreceksiniz.

Finasbank İnternet Şubesi

Finansbank Internet Şubesi, sağlamış olduğu bir çok hizmet sayesinde bir çok Müşterisine avantaj sağlamaktadır. Son zamanlarda zaman tasarrufu yapmak isteyen tüm müşteriler internet şubesini tercih etmektedir. Bunun yanı sıra Finansbank Internet Şubesi çok yenilikçi ve yaratıcı bir alt yapıya da sahiptir. Bu banka yedi gün 24 saat boyunca hizmet kalitesi ve güvencesi ile müşterilerine hizmet etmektedir. İstediğiniz her an internet erişiminizin bulunduğu her yerde tüm bankacılık işlemlerini tek tuşla sağlayabilirsiniz. İnternet Şu beniz ile günün her saatinde istediğiniz an ve istediğiniz yerde bankacılık işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde bilgisayarınız, tabletiniz, ya da akıllı cep telefonunuzdan çok kısa bir sürede yapabilirsiniz. Finansbank tarafından geliştirilmiş olan Finansbank mobil bankacılık uygulaması bankacılık işlemlerinizi cebinize taşıyor.

Finansbank teknolojisi ile sürekli olarak geliştirmiş olduğu uygulamalar size bir çok alanda avantaj sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bir çok işleminizi dilediğiniz yer ve zamanda yapabilme kolaylığı ve olanağı sağlıyor. Cep şubelerde yer alan işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz. Hesap bakiye ve hareket görüntüleme işlemleri, para transferi ve para transferi talimatları, kredi kartı ekstre görüntüleme, nakit çekim, taksitlendirme işlemleri, yatırım işlemleri, ödeme işlemleri, varlık ve borç gözlem işlemleri, onay ve çek işlemleri gibi bir çok işlemi Internet Şubesi üzerinden kolay ve kısa sürede sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Finansbank Internet Şubesi ile cep şubelerden yapabileceğiniz ürün ve nakit başvuru işlemleri şu şekilde sıralanabilir. Vadeli ya da vadesiz hesap açma, asıl kart, ek kart ya da sanal kart başvuruları, kredi kartları limit güncelleme başvuruları, online kredi başvurusu ve kullanımı, ek hesap kredili mevduat hesabı ya da hazır kredi başvuruları gibi bir çok İşleme hizmetinize sunmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı