Bankacılık

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi çekme işlemlerinin gelir belgesiz olarak yapılabilmesi, her bir müşteriye direkt olarak maaş bordrosu göstermeleri gerekmeden hizmet verilmesi mümkün oluyor. Özellikle emekliler tarafından, bankalar bünyesinde, maaşı hangi bankadan alıyorlarsa o bankaya gitmeleri halinde doğrudan kazançları hesaplanıyor ve brüt kazançların uygun şekilde kredi talebinde bulunma olanağına sahip oluyorlar. Gün içerisinde şubelerle iletişime geçilerek kredi alınabileceği gibi, hiçbir şekilde belge götürülmesi gerekmeden SMS ile veya mobil uygulamayla da başvuruda bulunulması mümkün olacaktır.

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar

Kredi çekmek isteyenlere özel olarak son derece düşük kredi faiz oranlarıyla birlikte, hızlı sonuç elde edebilmeleri ve kredi veren bankalarla iletişime geçebilmeleri amacıyla çalışmalar sürdürülüyor. Yıl boyunca değişen faiz oranlarına uygun şekilde kredi faizlerini ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi için farklı tutarlarda değerlendirme olanağına sahip olacaksınız. Hızlıca T.C. kimlik numaranız ve diğer bilgilerinizi belirtebilir, kredi notunuzun incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Gelir belgesiz kredi talebinde bulunulması için Türkiye genelinde binlerce kişiye özel olarak çeşitli yöntemlerle başvuru yapabilecekleri şekilde hizmet veriliyor. Şubeye gittiğinizde de her zaman için gelir belgesi talep edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu nedenle direkt olarak gelir belgesiz krediyi nasıl alabileceğinizi, ne kadar sürede sonuç alabileceğinizi de şube görevlilerinden öğrenme olanağına sahip oluyorsunuz. Milyonlarca kişi tarafından kredi notları baz alınarak, teminat gösterilecek olan değerlere bağlı olarak özel kredi talebinde bulunulabiliyor. Garanti Bankası, ING Bank, Enpara aracılığıyla özellikle mobil cihazlardan veya SMS yoluyla kredi taleplerinize olumlu, gelir belgesi götürülmesi gerekmeksizin hizmet verilebilecektir.

Gelir Belgesiyle Özel Kredi Faiz Oranları

Gelir belgesi gösterilmesi sonucunda, aylık gelirinizin brüt değerine uygun şekilde bir kredi faiz oranı belirleme avantajına sahip oluyorsunuz. İstediğiniz her zaman için özel kredi faiz oranlarından yararlanabilir, konut kredilerini Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank bünyesinde işlem yapabilirsiniz. Son derece düşük olan faiz oranları, son dönemde emekliler tarafından da kredinin çekildiği bankada değerlendirmeye uygun oluyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı