Bankacılık

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Kredi notu yüksek olanlara birçok banka gelir belgesiz kredi verirken, listemizde yer alan gelir belgesiz kredi veren bankalar diğerlerine göre gelir belgesi zorunluluğu olmadan kredi notuna göre daha kolay kredi vermektedir. 

Riskli kredi notu grubunda bulunan kişilerin, doğal olarak bu bankalardan daha kredi çekmesi fazla mümkün değildir. 

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankası İlk Kredim 

Garanti Bankası daha öncesinde hiçbir bankadan kredi çekmemiş olan kişilere, 50.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi vermektedir. Ancak bankadan bu tutarın tamamen onaylanması, fazla söz konusu değildir.

Bunun için kredi kartı kullanıp ödemelerinde hiçbir sıkıntı yaşamamış olmak ve bankalarda kredili mevduat hesabının olması gerekir. Bu şartları sağlamayan kişilerin bankadan çekebileceği maksimum kredi tutarı 110 bence ancak 20.000 TL ile sınırlıdır. 36 aya kadar vade seçeneği yapan Garanti Bankası, düşük faiz oranlarıyla kredi notunuz yüksekse gelir belgesiz kredi alınabilecek bankalardan biridir. 

Odeabank 

10.000 TL 6 ay kredi talepleri için risk grubunda olmayanlardan gelir belgesi talep etmeyen Odeabank, en fazla 10 bin TL’ye kadar kefilsiz ve gelir belgesiz kredi vermektedir. Ancak bankanın özellikle kredi notu düşük olan tüketicilerden, kefil talebi bulunabilir.

CEPTETEB 

TEB bankası tarafından sunulan dijital bankacılık hizmetlerinden biri olan CEPTETEB hizmeti üzerinden yapılan kredi başvuruları için, 10.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi alınabilir. Bankadan bu tutarda gelir belgesiz kredi alabilmek için, kredi notunuzun risk grubunda olmaması gerekmektedir. Düşük faiz oranlarıyla belgesiz kredi veren bankalar arasındaki TEB, farklı kredi kampanyaları ile de dikkat çekiyor.

ING Bank Eski Köye Yeni Adet

“Eski Köye Yeni Adet” sloganıyla 5000 TL’ye kadar hiçbir belge istemeden kredi veren ING Bank, düşük faizli kredi vermesine rağmen 0,5 dosya masrafı almaktadır. 

Enpara Gelir Belgesiz Kredi 

Finansbank şubesiz bankacılık hizmeti olan enpara, kredi notu ortalama seviyede olan kişilere 20.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi vermektedir. Kredi talebinde bulunan kişinin kredi notunun düşük olması durumunda kefil isteyen enpara, bankacılık sektöründe yapmış olduğu yenilikler ile bir hayli dikkat çekmektedir. Gelir belgesiz kredi veren bankalararasındaki enpara, Havale ve EFT ücreti almayarak adeta bir devrim yapmış ve Türkiye’de bankacılık adına birçok yenilik getirmiştir. 

Akbank 

İnternet bankacılığı üzerinden başvuru yapan müşterilerine özel olarak 20.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi veren banka, bilindiği gibi Türkiye’nin en önemli finans kuruluşları arasında yer almaktadır. Bankanın internet şubesi üzerinden, kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı