Bankacılık

IBAN Numarası Öğrenme

Kredi kartı sahipleri tarafından özellikle en çok merak edilen ve sorgulaması yapılan bilgilerin başında IBAN numarası geliyor. IBAN numarasının öğrenilmesi, tüm işlemlerin güncel online işlemler sayfasında tüm verilerin yönetilebilir olması amacıyla hizmet verilmesi mümkün oluyor. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan, kredi kartını almış olduğunuz banka bünyesinde her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

T.C. kimlik numarası, şifre ve güvenlik kodu aracılığıyla, online işlemler sayfası bünyesinde giriş yapıldıktan sonra “Hesabım” alanından doğrudan IBAN numarasına ulaşılabiliyor. Hem hesap numarası hem de IBAN numarası müşterilerle paylaşıldığı için, mobil uygulamadan veya online işlemler sayfasından tüm detaylar öğrenilebiliyor.

IBAN Numarası Nasıl Öğrenilir?

Sadece kredi kartı için değil, banka kartı için de her müşteri için mobil cihazlardan gerçekleştirilecek işlemlerde de IBAN numarasıyla birlikte bilgilerin edinilmesi mümkündür. Aplikasyonu indirme zorunluluğunuz bulunmuyor. An itibariyle müşteriler için online işlemler sayfasından faydalanılması için IBAN verileriyle paylaşımlarda bulunuluyor.

Banka Online İşlemlerden IBAN Öğrenme

Türkiye genelinde tüm bankalar, kamu veya özel kuruluş olması fark etmeksizin avantajlardan faydalanılmasını sağlıyor. Her bir hesap için kredi kartı bilgileri de dahil olmak üzere tüm veriler sistemde kayıtlı olması nedeniyle müşterilerle anında paylaşılabiliyor. Telefondan veya tabletten de sisteme giriş yapılması, doğrudan anlık verilerin banka aplikasyonuna uygun şekilde güvenlik politikalarına göre “Hesabım” bölümünden erişilmesi sağlanıyor.

Mobil Uygulamayla IBAN Sorgulama

Mobil uygulamanın indirilmesiyle birlikte şifre alınabilir ve T.C. kimlik numarası – şifre kombinasyonuyla girişinizi yapabilirsiniz. Hesabınızın bakiyesi, aktif borç durumunuz ve diğer bilgileriniz detaylı olarak paylaşılacağı için, iki farklı seçenekle IBAN bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Müşteriler tarafından her IBAN sorgulaması için şubeye gidilmesini gerektiren bir durum bulunmuyor. Her türlü işlem direkt olarak mobil uygulama üzerinden yönetilebileceği için, güvenli ve hızlı sonuç alınması amacıyla aplikasyonlardan girişim yapılması yeterli olacaktır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı