Bankacılık

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

İcrada olan, sicili bozuk olan, kara listede bulunanlar tarafından da direkt olarak kredi alınabilir olması sağlanıyor. Gün içerisinde şubeye gitmeden kredi alınabileceği gibi, özellikle bankaya gidilerek de hızlı bir şekilde kredi talebinde bulunulabilir olması sağlanıyor. Mobil cihazlardan veya bilgisayardan sisteme giriş yapabilir, her zaman için direkt olarak icrada olsanız dahi bazı bankalardan kredi alabilirsiniz. Yapı Kredi, Odeabank da bunlar arasında hem verdikleri hizmetlerle hem de müşterilerinin taleplerine uygun olmalarıyla birlikte avantajlı hizmet verilebiliyor.

İcralıklara Kredi Veren Bankalar

İcralık olanlar tarafından kredi alınabilmesi, hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunulabilmesi amacıyla başvuruda bulunulması mümkün oluyor. Mobil cihazlardan ve bilgisayardan online işlemler sayfası bünyesinde her bir işlemi gerçekleştirme olanağına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda gün içerisinde direkt olarak kara listede yer alan kişiler de bankaya gitmeden kredi alma fırsatına sahiptir. Krediyi ne kadar alabilecekleri, taşıt kredisi, konut kredisi veya ihtiyaç kredisini ne kadar faizle temin edebilecekleri ise riske göre değişir.

Sicili Bozuklara Kredi Nasıl Alınır?

Güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla birlikte istediğiniz zaman Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranıyla kredi talep edebilirsiniz. Herkes tarafından direkt olarak sicillerinin bozuk olmasına rağmen kredi başvurusunda bulunulabilir ve sicilleri bozuk olsa dahi tüm işlemler gerçekleştirilebilir.

Kara Listedekilere Kredi Faiz Oranları

Albaraka %1,39 faiz oranıyla, Ziraat Bankası %1,43 faiz oranıyla, TEB %1,45 faiz oranıyla, Ziraat Katılım %1,45 faiz oranıyla direkt olarak taşıt kredisi talebinde bulunabilirsiniz. Araç satın almak isteyenler tarafından 2. El araca yönelik 48 aylık ve 50 bin Türk Lirası değerindeki taleplerin bu değerlerle karşılanması mümkün olacaktır. Bu krediyi 50 bin TL değerinde araç satın almak için değil, ekstra olarak üzerini farklı bir krediyle tamamlamak veya kendi birikiminizden ekleme yapmak için kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı