Bankacılık

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nereden, Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en eski bankası olan İş Bankası milyonlarca aktif kredi kartı müşterisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Onlarca farklı kredi kartı modelini sunmakta olan İş Bankası’na sizde hemen başvuru yaparak sizin için en uygun kredi kartına anında sahip olabilirsiniz. Peki, İş Bankası kredi kartı başvurusu nereden ve nasıl yapılır?

Telefon ile İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası kredi kartı başvurusu için ilk yöntem müşteri hizmetlerini aramak. 0850 724 0 724 İş Bankası telefon numarasını aradıktan sonra Telesekretere İş Bankası müşterisi olmak istiyorum dediğinizde ilgili alana yönlendirilecek ve müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşme sonrasında kredi kartı başvurusunu tamamlayacaksınız.

SMS ile İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası kredi kartı almanın en kolay yollarından biri de SMS atarak başvuru yapmak. Eğer şubelere gitmek istemiyor ve telefon ile görüşme şansınız bulunmuyor ise hemen bir SMS atarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için MAXİMUM boşluk TC Kimlik Numarası yazarak 4402’ye kısa mesaj gönderilmesi yeterli olacaktır. 24 saat içerisinde İş Bankası tarafından değerlendirme yapılarak tarafınıza bilgilendirme SMS ile yapılacaktır.

İnternet Sitesinden İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İnternet sitesi üzerinden İş Bankası kredi kartlarının tamamını görebilir ve başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. İş Bankası internet sitesine giriş yaptıktan sonra kredi kartı başvurusu bölümüne tıklayarak kişisel bilgilerinizi doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

ATM’lerden İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Eğer bulunduğunuz yerde bir İş Bankası ATM’si bulunuyor ise hemen oradan başvuru işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kartsız işlemler bölümünden kredi kartı başvurusu butonuna tıklayarak TC Kimlik Bilgisi ve sonraki adımda telefon numaranızı girerek kredi kartına başvuru yapabilirsiniz.

Mobil Uygulamadan İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Eğer bir İş Bankası müşterisi iseniz mobil uygulama üzerinden saniyeler içerisinde herhangi bir bilgi doldurmaya gerek kalmadan kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. İş Bankası mobil uygulaması üzerinden kredi kartı sekmesine gelin ve kart başvurusu yap butonuna tıklayarak onay vermeniz yeterlidir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı