Bankacılık

İş Kurmak İçin Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

İş kurma kredileri, balon krediler, taşıt kredileri, ihtiyaç kredileri ve konut kredileriyle birlikte milyonlarca kişiye özel faiz oranlarıyla hizmet almaları için destek sağlanıyor. Gün içerisinde işyeriniz için gerekli olan tüm maliyeti karşılayabileceğiniz şekilde bir finansman sağlamak için KOSGEB destekli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. An itibariyle bunlar arasında yer alan ve herkesin istediği şekilde başarılı sonuç alabileceği, milyonlarca Türk Lirası dağıtılan kredi kullanım süreciyle karşılaşılabiliyor. Müşteriler tarafından kamu bankalarına ek olarak özel bankalar da iş kurmak için kredi isteyen kişilerin faydalanabileceği bir hizmet sürecinden yararlanılabiliyor.

İş Kurmak Kredisi Veren Bankalar

İş kurmak istemeniz halinde direkt olarak düşük faiz oranlarıyla destek alabilmeniz, taleplerinize uygun şekilde direkt olarak gün içerisinde binlerce TL’yi düşük faizle elde edebilmeniz sağlanıyor. Ziraat Bankası, Ziraat Katılım, Yapı Kredi, İş Bankası, Garanti Bankası, Denizbank, Halkbank, Vakıfbank bünyesinde çok düşük faiz oranları belirleniyor. Bu sayede, iş kurmak için düşük kredilerle hizmet alabileceğiniz, her zaman için başarılı sonuç elde edebileceğiniz bankalarla iletişime geçebilirsiniz. Kamu bankaları ve özel bankalar, iş kurmak isteyenlere çeşitli kampanyalarla, düşük faizlerle uzun vadeli kredi çekebilecekleri seçenekler sunuyorlar.

İş Kurmak Kredisi Nasıl Alınır?

Sadece 36 ve 48 aylık dönemler için değil, daha uzun vade sayısıyla birlikte, iş kurmak için kredi veren bankalardan faydalanılması ve hızlı sonuç alınması mümkün olacaktır. Herkes tarafından güncel faiz oranlarıyla birlikte başta Ziraat Bankası olacak şekilde taleplerin iletilmesi, herhangi bir problem yaşanmaksızın, şartların karşılanması durumunda iş kurma talebinde bulunulması için hizmet alınabiliyor.

İş Kurma Kredisi Faiz Oranları

Güncel faiz oranlarıyla birlikte özellikle Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranı üzerinden başvurularınızı ihtiyaç kredisiyle yapabilirsiniz. İş kuracak kişiler ve işletme kredileri ise bunlardan çok daha düşük faiz oranlarıyla hizmet alınabilir olmasını sağlıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı