Bankacılık

Kadın Girişimcilere Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kadın girişimcilerin, işletmelerini büyütebilmeleri ve kendi şirketleriyle istihdama katkı sağlayabilmeleri için son derece düşük faizlerle hizmet almaları sağlanıyor. Bankalar arasında özellikle Ziraat Bankası, bu süreçte direkt olarak kadın girişimciler tarafından düşük faiz oranlarıyla, ihtiyaç kredisi çekilmesi gerekmeksizin tüm işleri için uygun tutarda kredi verilebiliyor.

Kredilerin işletmeler için özel olarak belirlendiği faiz oranlarına ek olarak krediler için ihtiyaç, konut veya taşıt türlerinde de düşük değerlerden her zaman için faydalanabilirsiniz. Düşük olarak tanımlanan faiz oranlarıyla birlikte, müşterilerin taleplerine bağlı olarak başvuruda bulunabilecekleri çalışmalar sürdürülüyor.

Kadın Girişimcilere Kredi Veren Bankalar

Kadın girişimciler tarafından kredi alınması ve tüm işlemlerin direkt olarak işletmelerini büyütmek için uygun hale getirilmesi mümkün oluyor. Gün içerisinde istediğiniz zaman kredi almak için Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank ile iletişime geçebilirsiniz. Hem esnaflar için hem de diğer işletme sahipleri için özel olarak düşük ücretler belirleyen, KOSGEB avantajlarıyla çalışmalar sürdürülebiliyor.

Kadın Esnaflar Krediyi Nasıl Alır?

Sadece düşük faiz avantajıyla değil, direkt olarak son dönemde çok daha uzun vadelerdeki kredilerin daha düşük aylık taksitlerle ödenebilir olmasını sağlayan çalışmalar yapılıyor. Ayrıca ertelemeli ödeme planları oluşturabilir ve direkt olarak işletmenizin yapısına uygun şekilde özel bir esnaf kredisi talep edebilirsiniz. Sadece dükkanınız için değil, diğer işletme tipleri için de son derece avantajlı oranların ve uzun vadeli seçeneklerinin kullanıma uygun olması sağlanıyor.

Kadın Girişimcilere Kredi Faiz Oranları

Kadın girişimcilerin mobil cihazlardan ve bilgisayardan Ziraat Bankası, ING Bank, Yapı Kredi, İş Bankası, Denizbank bünyesinde kredi faiz oranları alınabiliyor. Kredi faiz oranlarına mobil cihazlardan SMS ile veya mobil uygulama aracılığıyla bilgi edinilebilecek şekilde kredi çekme fırsatı sunuluyor. Kadın girişimciler, devlet destekli olarak KOSGEB tarzı paketlerde ekstra olarak destekleniyor. Bu nedenle hem düşük faiz oranları hem de avantajlı ödeme planları sayesinde her bir ödemenin rahatlıkla yapılabilir olması sağlanıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı