Bankacılık

Kefille Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kefille kredi alınması, ipotekli kredi alınması, maaş teminatlı kredi başvurusunda bulunabilir, tüketici kredileri ve konut kredisi için taleplerinizi iletebilirsiniz. Gün içerisinde mobil cihazlardan ve bilgisayardan online işlemler sistemine giriş yapabilir, Türkiye genelinde düşük faiz oranlarıyla taleplerinizi iletebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Müşterilerin kefille kredi veren bankalar arasında Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank aracılığıyla %0,99 faiz oranıyla işlemleri gerçekleştirme fırsatları bulunuyor.

Kefille Kredi Veren Bankalar

Kredi çekmek isteyen müşterilerine veya henüz müşterisi olmayan kişilere de özel faiz oranları sunan bankalar arasında kamu ve özel bankalar yer alıyor. Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranıyla birlikte direkt olarak ihtiyaç kredisi alabilir, kefil getirmeniz gereken, sicilinizin bozuk olduğu durumlarda ise bunlardan daha yüksek faiz oranlarıyla karşılaşabilirsiniz. Güvenli bir şekilde işlem yapabilmeniz için, kefille kredi verilen Ziraat Bankası, İş Bankası gibi bankalardan yararlanabilirsiniz.

Kefille Kredi Nasıl Alınır?

Müşteriler için kefil getirilmesi durumunda Albaraka %1,39 faiz oranıyla, Ziraat Bankası %1,43 faiz oranıyla, TEB %1,45 faiz oranıyla, Ziraat Katılım %1,45 faiz oranıyla taşıt kredisi temin edilebiliyor. An itibariyle taşıt kredilerinde, konut kredilerinde veya direkt olarak ihtiyaç kredilerinde taleplerin iletilmesi mümkün oluyor. Kefil gösterilmesi, maaş teminatlı hizmet verilmesi, kefillerin gelir durumlarına göre sigorta taleplerini iletmesi için kredi kullanımına yönelik başvuruda bulunulabiliyor.

Kefille Alınan Kredinin Faiz Oranları

Ziraat Bankası ve diğer kamu bankalarında çok düşük faiz oranlarıyla hizmet verilirken, müşterilerin faydalanılabilecek şekilde özel olarak kefille kredi alınabilir olması sağlanıyor. Ziraat Bankası %0,99 faiz oranı, Halkbank %0,99 faiz oranı, Vakıfbank %0,99 faiz oranı, ING %1,34 faiz oranı sayesinde müşterilerin talep edebileceği şekilde her bir müşteriye mobil cihazlardan ve bilgisayardan da online işlemler sayfasında bilgi edinebilecekleri işlemler gerçekleştiriliyor. Müşteriler tarafından konut kredisiyle başvuruda bulunulması halinde özellikle kefille kredi alınan banka yapısına uygun şekilde başvurular kabul ediliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı