Bankacılık

Kefilsiz Şartsız Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Sorgusuz sualsiz kredi çekebilmek, çekmek istediğiniz tutarı hiçbir ekstra ödeme olmaksızın talep etmenizi sağlamak için pek çok banka tarafından çalışmalar sürdürülüyor. Gün içerisinde telefondan, bilgisayardan veya tabletten online işlemler sayfalarına giriş yapabilir, detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Müşterilerin isteklerinin karşılanması ve detaylı olarak her bir bilginin değerlendirilmesiyle birlikte ödemelerin yapılabilir olması sağlanıyor. Binlerce kişiye özel olarak güncel değerlerde kredi çekebilecekleri hizmet veriliyor. Güvenli, hızlı sonuç alınabilecek işlemleri Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Garanti Bankası bünyesinde de gerçekleştirebilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kamu bankaları da özel bankalar da kefilsiz şartsız kredi verebilecek, her zaman içi avantajlı bir şekilde kredi çekilmesini sağlayabilecek bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kefil gerekmeden, maaş bordrosu götürmeniz gerekmeden de kredi notunuza bağlı olarak kredi başvurularınız olumlu sonuçlanabilecektir. Arsa ipotekli, ev ipotekli, işyeri ipotekli olacak şekilde de kefilsiz bir şekilde kredi başvurusunda bulunma fırsatına sahipsiniz. Yıl boyunca ihtiyaç kredileri, konut kredileri ve taşıt kredileri için başvuruda bulunabilirsiniz.

Şartsız Kredi Nasıl Alınır?

Kefil olmaksızın kredi almak isteyenlere konut kredisi için Ziraat Bankası %0,99 faiz oranı, Halkbank %0,99 faiz oranı, Vakıfbank %0,99 faiz oranı, ING %1,34 faiz oranıyla hizmet veriliyor. Bu oranlar direkt olarak evin eksper tarafından incelenmesi, maaş durumunuzun öğrenilmesi, ipotek bilgilerinin durumu doğrultusunda krediyi hızlı bir şekilde çekebilmenizi sağlıyor.

Kefil Olmadan Kredi Alma Faiz Oranları

Kefil getirmeniz gerekmeden, maaş bordrosu, ipotek veya birikmiş paranıza uygun şekilde kredi çekmenizin sağlandığı çeşitli kurumlar bulunuyor. Gün içerisinde ihtiyaç kredisi çekmek için Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranı ile işlem yapabilirsiniz. Konut kredisi çekmek için ise an itibariyle en düşük faiz oranlarını Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank ile yönetme olanağına sahip oluyorsunuz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı