Bankacılık

Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Hızlı kredi almak için başvurulması mümkün olan pek çok banka bulunmasına rağmen, her bir kurumun farklı faiz oranları nedeniyle, müşterilerin bazı kurumlara daha fazla ilgi gösterdiği görülüyor. Müşterilerinin taleplerine uygun şekilde, Bankalar Birliği genel şartlarına da bağlı kalınarak, belirli değerlerdeki kredileri özel oranlarla kullanıma sunabiliyorlar. Bankalar arasında özellikle son dönemde yaşanan faiz oranlarındaki değişimle birlikte, Ziraat Bankası ve Vakıfbank, çok yoğun bir şekilde ilgi görmeye başladı. Konut kredilerine yönelik, özel bankalara nazaran çok daha düşük faiz oranları belirlenmiş olması, kolay kredi almak isteyen herkes tarafından özellikle konut kredisi için buralara ilginin artmasını sağladı.

Anında Kredi Veren Bankalar

Anında kredi alınması, hızlı bir sonuç elde edilmesi, düşük tutarlardaki kredinin gün içerisinde dahi çekilebilir hale gelmesi mümkün oluyor. Kartla birlikte gün içerisinde bankamatikten tek seferde 4000 TL çekebilirsiniz fakat pek çok kez kartı çıkartıp takarak, 4000 TL’nin üzerinde de para çekme olanağına sahip oluyorsunuz. İstediğiniz her zaman için özellikle Cepteteb, Enpara, QNB Finansbank ve Garanti Bankası kuruluşlarının mobil kredi çekme sisteminden faydalanma hakkına sahipsiniz.

Gün içerisinde anında kredi çekebileceğiniz bir sistemleri bulunduğu için, ipotekli krediler yerine, nakit avans olarak tanımlanan işlemler için de ATM’leri kullanmanız yeterli olacaktır. Eğer kartınıza yatırılan parayı direkt olarak ihtiyaçlarınız için harcamak ve aktarmak isterseniz, bankaların mobil uygulamalarını sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Kolay Kredi Nasıl Alınır?

Anında kredi alınmasını sağlayan bankalar arasında yer alan ve kolay bir şekilde kredi çekilebilir olmasını destekleyen Garanti Bankası gibi kurumların mobil uygulamasından faydalanabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca hesabınıza aktarılacak olan nakit avans tutarını hem mobil cihazlardan hem de ATM üzerinden vadesini de belirleyecek şekilde yönetmeniz mümkün oluyor. Bunun yanı sıra şubelere gittiğinizde de direkt olarak ihtiyaç kredisi olacak şekilde talepleriniz güncel faiz oranlarıyla tanımlanacaktır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı