Bankacılık

KOSGEB Hibe Verilen Sektörler 2019

KOSGEB tarafından hibe alınabilecek olan tüm sektörler, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacıyla son dönemde geliştirilmiştir. Haftanın yedi günü her saat boyunca tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi için özel olarak hibe ve kredi türleri yayınlanmaya devam ediliyor. Türkiye genelinde istediğiniz her zaman için hayvancılık, çiftçilik gibi seçenekler için uygun olacak şekilde detayların öğrenilebilir olması sağlanıyor. Aşağıda yer verilen tüm işlemler için detayları müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek de öğrenebilir, mobil cihazlardan veya bilgisayardan web sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

KOSGEB Hibesi Hangi Sektörlere Veriliyor?

KOSGEB tarafından gerçekleştirilen özel hibe ve kredi dağıtımlarına yönelik detaylar, çok sayıda sektörde faydalanılabilecek yapıya sahiptir. Aşağıdaki sektörlerin her birine yönelik detayları öğrenebilir, özellikle KOSGEB müşteri hizmetleri iletişim numarası için 0 312 595 28 00 üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. KOSGEB hibesinin alınması için aşağıdaki sektörlerde çalışan tüm işletme yöneticileri tarafından hibelere yönelik talepler oluşturulabiliyor.

KOSGEB Hibesi Nasıl Alınır?

Hibeyi alabilmek için öncelikle KOSGEB üyesi olmalı ve bunun için de aşağıdaki evrakların tümünü topladıktan sonra, en yakındaki KOSGEB çalışmalarının sürdürüldüğü binaya gitmeniz gerekiyor;

  • Kayıt olunan odaya ait belge
  • C. kimlik cüzdanı ve kimlik fotokopisi
  • Ticaret sicil belgesi
  • İmza beyannamesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Özel izin belgeleri

Kimler KOSGEB Hibesi Alabilir?

Madencilik alanında çalışanlar, imalat sanayinde çalışmalarını sürdüren kurumlar, su temini, elektrik temini, gaz ve iklimlendirme dağıtımı yapan kurumlar için hibe krediyle hizmet veriliyor. Finans, iletişim, bilgi, hizmet faaliyetleri, kültür ve sanat alanları, dinlence ve spor çalışmalarının sürdürüldüğü kurumlar için hibe alınabilir olması sağlanıyor. Başvuruların tümünün resmi web sitesi olan kosgeb.gov.tr bünyesinde, KOSGEB üyesi olan işletmeler tarafından yapılması mümkün oluyor. Güvenilir, kullanışlı ve avantajlı bir ürün yapısıyla her türlü kredi ve hibe seçeneği için şartları karşılayıp karşılamadığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı