Bankacılık

KOSGEB İçin Gerekli Evraklar ve Belgeler

KOSGEB ile bir kurum tarafından doğrudan hibe alınması veya kredi talebinde bulunulmasıyla ilgili bir talep oluşturulması için öncelikle evrakların verilmesi gerekiyor. Bu evraklar tamamen şirketin kredi alabilir ve gerçek bir kurum olarak KOSGEB desteklerinden faydalanabilir hale gelmesi açısından önem teşkil ediyor.

Güvenilir ve hızlıca tüm şartları karşılayan kurumlar için girişimlerde bulunulmasını sağlayan firmalar tarafından çalışmaların sürmesi için yeni faaliyetler sunuluyor. İstediğiniz her zaman için internet sitesinden kredileri ve hibeleri inceleyebilir, merak ettiğiniz veya başvuranlardan biri olacağınız durum bulunması halinde, detayları KOSGEB sitesinden öğrenebilirsiniz.

KOSGEB Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

KOSGEB bünyesinde yer verilen onlarca farklı kredi türü ve hibe seçeneği için yapılacak olan başvurulara yönelik pek çok farklı faaliyet gerçekleştiriliyor. Bir kurum tarafından tüm şartların karşılanabileceği şekilde kredilerle birlikte hibelere ulaşılabilmesi amacıyla öncelikle direkt olarak bir üyelik oluşturulması gerekecektir. Ancak bu sayede hızlı bir şekilde her işlemi tam olarak sürdürebilir, herhangi bir sorun yaşamaksızın internet sitesinden de talebinizi oluşturabilirsiniz.

KOSGEB Gerekli Evrakları Neler?

Güvenilir, hızlıca her bir işlemin gerçekleştirilebilir hale gelmesini sağlayan, uygulamalara yönelik sorunlarla karşılaşılmayan web sitesi kosgeb.gov.tr olarak hizmet vermeye devam ediyor. Şu evrakların tümünü kendi bilgilerinizle ve işletme yapınız doğrultusunda değerlendirebilir, hiçbir sorun yaşamaksızın istediğiniz krediye başvurunuzu resmi siteden yapabilirsiniz. Aşağıdaki evraklar ilk aşama için, yani öncelikle KOSGEB üyesi bir kurum olmak için gereklidir;

  • C. kimlik cüzdanı ve kimlik fotokopisi
  • Kayıt olunan odaya ait belge
  • Ticaret sicil belgesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Özel izin belgeleri
  • İmza beyannamesi

KOSGEB İçin Hangi Evraklar Gerekir?

Türkiye’de KOSGEB müşteri hizmetleri iletişim numarası 0 312 595 28 00 olarak belirlenmiş ve işletme sahipleri tarafından özel olarak yararlanılabilir hale gelmesi sağlanmıştır. Güvenli ve hızlı sonuç alınabilecek bir süreç oluşması amacıyla özel olarak yukarıdaki evrakları temin etmeniz ve kuruma iletmeniz gerekiyor. Bu sayede KOSGEB üyesi olabilir ve tüm resmi başvuruları yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı