Bankacılık

KOSGEB Sıfır Faizli Kredi Şartları

Türkiye’de KOSGEB bünyesinde özel olarak belirlenen sıfır faizli krediler için taleplerinizi çok hızlı şekilde resmi site bünyesinde yapabilirsiniz. Güvenli ve faiz oranları bulunmaksızın destek alınmasını sağlayan bir hizmet süreci bulunduğu için her zaman talepleriniz olumlu karşılanacaktır. Türkiye’de direkt olarak sıfır faizli kredilerin 500 bine yakın işletmeyle paylaşılıyor olması son derece büyük bir öneme sahiptir. Kredilerin şartlarının karşılanabilir olması için öncelikle KOSGEB üyesi olmanız gerekiyor. Bu üyeliğiniz bulunmuyorsa, devlet destekli olan sıfır faizli kredi için başvuruda bulunmanız mümkün olmayacaktır.

KOSGEB Sıfır Faizli Kredisi Nasıl Alınır?

Ülkemizde doğrudan sıfır faizli krediyi alabileceğiniz en avantajlı kurumların başında gelen KOSGEB, devlet tarafından bankalarla yapılan anlaşmalarla birlikte kredilere erişilmesini sağlıyor. Minimum maliyet, uzun vade ve özel ödeme planlarının bulunduğu bir sistem olması nedeniyle her zaman ilgi görüyor. Başvurularınızı yapmak için şubeye gitmeniz gerekmiyor. Kosgeb.gov.tr resmi sitesi üzerinden de talebinizi oluşturabilir ve sıfır faizli kredi almak için gerekli olan şartları karşılıyorsanız talebinizi iletebilirsiniz.

KOSGEB Sıfır Faizli Kredileri

Aşağıdaki evrakların KOSGEB’e iletilmesiyle işletme kaydı yapılabilecek ve sıfır faizli olan kredinin başvurusunun yapılabilir olması sağlanacaktır;

  • Ticaret sicil belgesi
  • İmza beyannamesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Özel izin belgeleri
  • C. kimlik cüzdanı ve kimlik fotokopisi
  • Kayıt olunan odaya ait belge

KOSGEB %0 Faizli Kredi

KOSGEB tarafından sıfır faizli krediye yönelik talebini ileten bir işletmenin 5 yıl boyunca herhangi bir şekilde diğer kamu veya özel kurum kuruluşlardan hibe, kredi talebinde bulunmaması şartı bulunuyor. Bu nedenle, ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu özel olarak belirlemeli ve hizmet sürecini değerlendirirken dikkatli olmalısınız. Uzun vadeli ödeme süreci belirlenirken herhangi bir mağduriyet yaşanmaması amacıyla bölgelere göre değişen kredi tutarlarını teçhizat alımı veya inşaat faaliyetlerine göre değerlendirmek durumundadır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı